منو
سبد خرید

پیشنهادات ویژه

دی وی دی باجت قرمز دی وی دی باجت قرمز
جدید --815 %
برند: BUDGET مدل: دی وی دی باجت قرمز
دی وی دی باجت قرمز باکس دار :با کیفیت بالا در تولید و ذخیره سازی اطلاعات تا حجم 4.7 گیگ و امکان ذخیره سازی انواع اطلاعات ازقبیل نرم افزار ،دیتا ،فیلم ،ویدیو ، انواع مولتی مدیا که با سرعت 16X و 24 X بوده این دی وی دی در حالت معمولی امکان ذخیره سازی 120 دقیقه ویدیو با کیفیت درا دارد .این محصول..
17,850 تومان 1,950 تومان
قیمت بدون مالیات:17,850 تومان
دی وی دی فینال دی وی دی فینال
جدید داغ -5 %
برند: Final مدل: دی وی دی فینال
دی وی دی خام فینال باکس دار 50 عددی :دی وی دی فینال با کیفیت بالا و با قابلیت رایت انواع دیتا ،نرم افزار ،ویدیو ، انواع اطلاعات و سابقه تولید انواع سی دی خام و دی وی دی خام با کیفیت جایگاهی بسیار خوبی در بین دیسک های خام به خود اختصاص داده است فروش دی وی دی خام فینال بصورت چاپ دار و دی وی دی خام..
1,830 تومان 1,920 تومان
قیمت بدون مالیات:1,830 تومان
دی وی دی پرینتیبل فینال دی وی دی پرینتیبل فینال
جدید -4 %
برند: Final مدل: دی وی دی پرینتیبل فینال
دی وی دی خام پرینتیبل فینال :با قابلیت چاپ مستقیم بروی دی وی دی و امکان ذخیره سازی اطلاعات و رایت دی وی دی تا حجم 4.7 گیگ از محصولات درجه کیفی بالا محسوب می شود ،دی وی دی پرینتیبل فینال با قابلیت چاپ مستقیم امکان جذب مرکب و چاپ طرح با کیفیت 8400Dpi را داشته از خصوصیات بارز این محصول بسته بندی در..
1,880 تومان 1,950 تومان
قیمت بدون مالیات:1,880 تومان
سلفون سی دی بسته ای سلفون سی دی بسته ای
جدید --8 %
برند: PARSA CD مدل: سلفون سی دی 100 عددی
سلفون سی دی بسته ای 100 عددی :سلفون سی دی شفاف درب چسب دار در بسته بندی 100 عددی و جهت خرید آن دسته از مشتریان که با توجه به نیاز و تعداد نیاز به خرید سلفون سی دی را دارند در این فروشگاه بصورت بسته بندی 100 عددی ارایه می گردد .سلفون سی دی شفاف به صورت چسب دار در قسمت درب محصول این اجازه را ب..
13,000 تومان 12,000 تومان
قیمت بدون مالیات:13,000 تومان
سی دی باجت سی دی باجت
جدید -2 %
برند: BUDGET مدل: سی دی باجت
سی دی خام باجت:سی دی باجت درجه کیفی بالا در تولید سی دی و گراید AA که درجه بندی بالایی در تولید سی دی خام و دی وی دی خام می باشد را داشته این سی دی با امکان ذخیره سازی اطلاعات همچون : دیتا ،موسیقی ،آهنگ ،ویدیو ،و انواه مالتی مدیا و ویدیو را داشته که این سی دی بصورت شیرینگ و در حالت عادی با سرعت ..
1,805 تومان 1,845 تومان
قیمت بدون مالیات:1,805 تومان
سی دی خام پرینتیبل اپرو سی دی خام پرینتیبل اپرو
جدید -2 %
برند: Final مدل: سی دی پرینتیبل اپرو
سی دی خام پرینتیبل اپرو : سی دی قابل چاپ یا به اصطلاح پرینتیبل که امکان چاپ مستقیم را روی سی دی دارد و با بسته بندی کیک باکس با کیفیت بالا و هم رده فینال پرینتیبل و داپلیکو در حال رقابت می باشد و امکان ذخیره سازی اطلاعات تا 700 مگ را دارد . سی دی اپرو پرینتیبل با پوشش سفید رنگ بر سطح سی دی امکان چ..
1,860 تومان 1,890 تومان
قیمت بدون مالیات:1,860 تومان
قاب دی وی دی بلوری شفاف قاب دی وی دی بلوری شفاف
جدید داغ -12 %
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی بلوری شفاف
قاب دی وی دی بلوری شفاف : قاب دی وی دی بلوری شفاف یا قاب دی وی دی کریستال که با گوشه های محدب در زاویه های قاب و امکان جایگذاری کاور در پشت قاب را داشته یکی از محصولات فروشگاه تخصصی سی دی نقش می باشد قاب DVD بلوری که با قابلیت جایگذاری یک عدد CD یا DVD که یکی از بهترین نوع قاب دی وی دی از تولیدا..
1,340 تومان 1,530 تومان
قیمت بدون مالیات:1,340 تومان
قاب دی وی دی بلوری مشکی قاب دی وی دی بلوری مشکی
جدید -13 %
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی بلوری مشکی
قاب دی وی دی بلوری مشکی : قاب بلوری مشکی با امکان جایگذاری یک حلقه سی دی یا دی وی دی که با گوشه های محدب از بهترین نوع قاب در قاب های DVD محسوب می شود این محصول با امکان جایگذاری کاور در پشت قاب فضای مناسب را جهت جایگذاری کاور قاب دی وی دی تبلیغاتی را فراهم نموده است . قاب بلوری مشکی که همانند ..
1,325 تومان 1,530 تومان
قیمت بدون مالیات:1,325 تومان
قاب دی وی دی تک براق قاب دی وی دی تک براق
جدید داغ -2 %
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی تک براق
قاب دی وی دی تک براق : این قاب جهت بسته بندی یک عدد دیسک قابل استفاده بوده و بسته بندی در محصولات نرم افزاری همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده که این بسته بندی تاثیر بسزایی در فروش یک کالا همیشه داشته که در یحث تولید پکیج های نرم افزاری و ارایه یک سی دی یا دی وی دی بصورت پک بسیار با اهمیت و لازمه ..
1,180 تومان 1,200 تومان
قیمت بدون مالیات:1,180 تومان
قاب دی وی دی تک کریستال قاب دی وی دی تک کریستال
جدید داغ -8 %
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی تک کریستال
قاب دی وی دی کریستال 14 میل : قاب دی وی دی یکی از محصولات با کیفیت در بسته بندی انواع دی وی دی و سی دی و همچنین تولید پک های نرم افزاری می باشد از قاب DVD جهت نگهداری و جلوگیری از هر گونه خط و خش و آسیب استفاده می شود این قاب با کیفیت بالا در تولید توانسته رضایت بالایی از مشتریان را به خود اختص..
1,310 تومان 1,420 تومان
قیمت بدون مالیات:1,310 تومان
قاب سی دی باریک کف مشکی قاب سی دی باریک کف مشکی
جدید -6 %
برند: CRYSTAL مدل: قاب سی دی کف مشکی
قاب باریک سی دی کف مشکی : قاب س یدی شیشه ای با ابعاد مربع که قابلیت جایگذاری یک عدد سی دی را داشته این قاب با کف مشکی و درب رویه به حالت شیشه ای که باعث شده در بیشتر موارد نیازی به چاپ کاور نداشته باشد و از روی قاب طرح چاپ شده بروی سی دی قابل دیدن می باشد قاب سی دی شیشه ای در دو مدل کف شفاف و کف..
1,620 تومان 1,720 تومان
قیمت بدون مالیات:1,620 تومان
قاب سی دی جول شفاف قاب سی دی جول شفاف
جدید -4 %
برند: CRYSTAL مدل: قاب سی دی پهن شفاف
قاب سی دی پهن جول : قاب سی دی پهن با عطف 7 میل که بیشترین مصرف این قاب جهت تولید انواع آلبوم های موسیقی و صوتی استفاده می شود ،این قاب با دارا بودن فضای مناسب جهت جایگذاری کاور قاب سی دی در قسمت زیرین کار و در قسمت رویه کار باعث شده تا در زمان چاپ کاور با دو اندازه متفاوت برای این قاب کاور به چاپ ..
2,630 تومان 2,750 تومان
قیمت بدون مالیات:2,630 تومان
نمايش 1 تا 12 از 27 (3 صفحه)