منو
سبد خرید

فروش انواع سی دی خام و دی وی دی خام بلوشن (Blue Ocean)

دی وی دی خام بلوشن کارتن 600 عددی ( Blue Ocean ) دی وی دی خام بلوشن کارتن 600 عددی ( Blue Ocean )
جدید -3 %
برند: Blue-Ocean مدل: دی وی دی خام بلوشن
دی وی دی خام بلوشن باکس دار کارتن600 عددی ( Blue Ocean ) :دی وی دی خام بلوشن از سری محصولات  عمده فروشی در مجموعه سی دی نقش می باشد که این محصول با سازگاری تمام با دستگاه های رایت و پخش انواع سی دی در قالب عمده فروشی و کارتنی در ضریب 600 عددی ارایه می گردد محصول DVD  خام بلوشن با ..
7,230 تومان 7,450 تومان
برند: Blue-Ocean مدل: DVD پرینتیبل بلوشن
دی وی دی پرینتیبل بلوشن باکس دار  کارتن 600 عددی (Blue Ocean):دی وی دی پرینتیبل بلوشن و قابل چاپ که جهت استفاده در خدمات چاپ DVD که بصورت فروش عمده دی وی دی خام مورد استفاده قرار می گیرد از سری محصولات تولید  سی دی خام و دی وی دی خام با برند بلوشن  (Blue Ocean) می باشد ک..
7,580 تومان
برند: Blue-Ocean مدل: CD بلوشن
سی دی خام بلوشن باکس دار کارتن 600 عددی (Blue Ocean): سی دی خام بلوشن باکس دار با سازگاری تمام با انواع دستگاه های پخش و رایت سی دی که با ظرفیت 700 مگ مناسب ذخیره سازی انواع اطلاعات از قبیل رایت دیتا ، رایت فایل عکس ، رایت فیلم و رایت انواع نرم افزار های کاربری و تبلیغاتی را داشته که با پشت..
7,550 تومان
برند: Blue-Ocean مدل: CD پرینتیبل بلوشن (Blue Ocean )
سی دی پرینتیبل بلوشن کارتن 600 عددی (Blue Ocean) :سی دی پرینتیبل و مخصوص چاپ سی دی بلوشن یکی از محصولات با سازگاری بالا در دستگاه های رایت سی دی و دستگاه های چاپ CD به سبب پوشش با کیفیت پرینتیبل بوده و سازگار برای رایت انواع اطلاعات بصورت : فیلم ، عکس ، ویدیو ، آهنگ ، نرم افزار و انواع اطلا..
7,950 تومان
دی وی دی خام بلوشن ( Blue Ocean ) دی وی دی خام بلوشن ( Blue Ocean )
جدید -5 %
برند: Blue-Ocean مدل: دی وی دی خام بلوشن
دی وی دی خام بلوشن باکس دار 50 عددی  ( Blue Ocean ) :دی وی دی خام بلوشن با باقابلیت رایت انواع اطلاعات با ظرفیت 4.7 گیگ از انواع فایل ویدیو ، عکس ، فیلم و انواع اطلاعات با قابلیت ذخیره سازی از سری محصولات تولید شده با درجه کیفی B در محصولات CD خام و DVD خام به شمار می رود که در قالب مح..
360,000 تومان 378,000 تومان
برند: Blue-Ocean مدل: دی وی دی پرینتیبل بلوشن
دی وی دی خام پرینتیبل بلوشن (Blue Ocean ) :محصول دی وی دی خام پرینتیبل بلوشن  با قابلیت چاپ دی وی دی و قابلیت رایت تا حجم 4.7 گیگ از سری محصولات با کیفیت و با سازگاری تمام با سیتم های رایت دی وی دی و پخش یا پلیر های دی وی دی می باشد که بصورت پرینتیبل و قابل چاپ در باکس 50 عددی ارایه می..
420,000 تومان
برند: Blue-Ocean مدل: سی دی خام بلوشن
سی دی خام بلوشن باکسدار ( Blue Ocean ): سی دی خام بلوشن با کیفیت و درجه کیفی A  در محصولات تولیدی سی دی خام از محصولات ارایه شده در مجموعه سی دی نقش می باشد که با ظرفیت رایت 700 مگ از انواع اطلاعات همچون: عکس ، ویدیو ، نرم افزار ، دیتا و انواع فرمت های قابل ذخیره سازی را داشته که بصو..
380,000 تومان
برند: Blue-Ocean مدل: سی دی پرینتیبل بلوشن
سی دی خام پرینتیبل بلوشن (Blue Ocean ):سی دی پرینتیبل بلوشن از سری محصولات با کیفیت در مینه چاپ CD می باشد که با کیفیت بالا در رایت و کیفیت بالا در جذب مرکب جهت چاپ روی سی دی می باشد که بصورت باکس 50 عددی و با درجه کیفی A  در محصولات سی دی خام در این فروشگاه ارایه می گردد که سازگاری تمام با..
400,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)