منو
سبد خرید

فینال

دی وی دی فینال دی وی دی فینال
جدید داغ -5 %
برند: Final مدل: دی وی دی فینال
دی وی دی خام فینال باکس دار 50 عددی : دی وی دی فینال با کیفیت بالا و با قابلیت رایت انواع دیتا ،نرم افزار ،ویدیو ، انواع اطلاعات و سابقه تولید انواع سی دی خام و دی وی دی خام با کیفیت جایگاهی بسیار خوبی در بین دیسک های خام به خود اختصاص داده است فروش دی وی دی خام فینال بصورت چاپ دار و دی وی دی خام..
1,830 تومان 1,920 تومان
قیمت بدون مالیات:1,830 تومان
دی وی دی پرینتیبل فینال دی وی دی پرینتیبل فینال
جدید -4 %
برند: Final مدل: دی وی دی پرینتیبل فینال
دی وی دی خام پرینتیبل فینال : با قابلیت چاپ مستقیم بروی دی وی دی و امکان ذخیره سازی اطلاعات و رایت دی وی دی تا حجم 4.7 گیگ از محصولات درجه کیفی بالا محسوب می شود ،دی وی دی پرینتیبل فینال با قابلیت چاپ مستقیم امکان جذب مرکب و چاپ طرح با کیفیت 8400Dpi را داشته از خصوصیات بارز این محصول بسته بندی در..
1,880 تومان 1,950 تومان
قیمت بدون مالیات:1,880 تومان
سی دی خام پرینتیبل اپرو سی دی خام پرینتیبل اپرو
جدید -2 %
برند: Final مدل: سی دی پرینتیبل اپرو
سی دی خام پرینتیبل اپرو : سی دی قابل چاپ یا به اصطلاح پرینتیبل که امکان چاپ مستقیم را روی سی دی دارد و با بسته بندی کیک باکس با کیفیت بالا و هم رده فینال پرینتیبل و داپلیکو در حال رقابت می باشد و امکان ذخیره سازی اطلاعات تا 700 مگ را دارد . سی دی اپرو پرینتیبل با پوشش سفید رنگ بر سطح سی دی امکان چ..
1,860 تومان 1,890 تومان
قیمت بدون مالیات:1,860 تومان
برند: Final مدل: سی دی پرینتیبل فینال
سی دی پرینتیبل فینال باکس دار 50 عددی سی دی خام فینال با کیفیت بالا در بحث چاپ مستقیم و جذب مرکب و همچنین رایت با سرعت های مختلف 12X ,16X,52X که امکان ذخیره سازی انواع اطلاعات نرم افزاری ، دیتا ،موسیقی و ویدیو را دارد این سی دی با قابلیت پرینتیبل بودن امکان چاپ مستقیم بر سی دی را توسط پرینتر های ج..
1,940 تومان
قیمت بدون مالیات:1,940 تومان
برند: Final مدل: سی دی فینال چاپدار
سی دی خام FINAL بصورت باکس دار 50 عددی این سی دی خام سازگار با تمامی دستگاه های ذخیره سازی و با امکان ذخیره سازی اطلاعات تا 700 مگ انواع موسیقی، ویدئو و یا انواع اطلاعات را داشته ودر نوع پرینتیبل این محصول با قابلیت پرینتیبل بودن سطح سی دی باعث شده است تا امکان چاپ مستقیم بروی بدنه سی دی که تو..
1,880 تومان
قیمت بدون مالیات:1,880 تومان
سی دی خام اپرو باکس دار سی دی خام اپرو باکس دار
جدید -1 %
برند: Final مدل: سی دی خام اپرو باکس دار
سی دی خام اپرو باکس دار : سی دی خام اپرو که محصول مشابه این برند با نام سی دی پرینتیبل اپرو پرینتیبل باکس دار بوده که در نوع پرینتیبل امکان چاپ مستقیم را داشته ودر نوع معمولی فقط امکان رایت محتوی تا حجم استاندارد 700 مگ و امکان رایت سی دی انواع اطلاعات : دیتا ،نرم افزار ، آلبوم موسیقی ، ویدیو و کلی..
1,815 تومان 1,830 تومان
قیمت بدون مالیات:1,815 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)