منو
سبد خرید

کریستال

برند: CRYSTAL مدل: قاب باریک سی دی شفاف
قاب باریک سی دی شفاف : قاب سی دی شیشه ای شفاف با ابعاد مربع که قابلیت جایگذاری یک عدد سی دی را داشته این قاب با کف شفاف و یخی مانند و درب رویه به حالت شیشه ای که باعث شده در بیشتر موارد نیازی به چاپ کاور نداشته باشد و از روی قاب طرح چاپ شده بروی سی دی قابل دیدن می باشد قاب سی دی شیشه ای در دو م..
1,590 تومان
قیمت بدون مالیات:1,590 تومان
قاب دی وی دی بلوری شفاف قاب دی وی دی بلوری شفاف
جدید داغ -12 %
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی بلوری شفاف
قاب دی وی دی بلوری شفاف : قاب دی وی دی بلوری شفاف یا قاب دی وی دی کریستال که با گوشه های محدب در زاویه های قاب و امکان جایگذاری کاور در پشت قاب را داشته یکی از محصولات فروشگاه تخصصی سی دی نقش می باشد قاب DVD بلوری که با قابلیت جایگذاری یک عدد CD یا DVD که یکی از بهترین نوع قاب دی وی دی از تولیدا..
1,340 تومان 1,530 تومان
قیمت بدون مالیات:1,340 تومان
قاب دی وی دی بلوری مشکی قاب دی وی دی بلوری مشکی
جدید -13 %
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی بلوری مشکی
قاب دی وی دی بلوری مشکی : قاب بلوری مشکی با امکان جایگذاری یک حلقه سی دی یا دی وی دی که با گوشه های محدب از بهترین نوع قاب در قاب های DVD محسوب می شود این محصول با امکان جایگذاری کاور در پشت قاب فضای مناسب را جهت جایگذاری کاور قاب دی وی دی تبلیغاتی را فراهم نموده است . قاب بلوری مشکی که همانند ..
1,325 تومان 1,530 تومان
قیمت بدون مالیات:1,325 تومان
قاب دی وی دی تک کریستال قاب دی وی دی تک کریستال
جدید داغ -8 %
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی تک کریستال
قاب دی وی دی کریستال 14 میل : قاب دی وی دی یکی از محصولات با کیفیت در بسته بندی انواع دی وی دی و سی دی و همچنین تولید پک های نرم افزاری می باشد از قاب DVD جهت نگهداری و جلوگیری از هر گونه خط و خش و آسیب استفاده می شود این قاب با کیفیت بالا در تولید توانسته رضایت بالایی از مشتریان را به خود اختص..
1,310 تومان 1,420 تومان
قیمت بدون مالیات:1,310 تومان
قاب سی دی باریک کف مشکی قاب سی دی باریک کف مشکی
جدید -6 %
برند: CRYSTAL مدل: قاب سی دی کف مشکی
قاب باریک سی دی کف مشکی : قاب س یدی شیشه ای با ابعاد مربع که قابلیت جایگذاری یک عدد سی دی را داشته این قاب با کف مشکی و درب رویه به حالت شیشه ای که باعث شده در بیشتر موارد نیازی به چاپ کاور نداشته باشد و از روی قاب طرح چاپ شده بروی سی دی قابل دیدن می باشد قاب سی دی شیشه ای در دو مدل کف شفاف و کف..
1,620 تومان 1,720 تومان
قیمت بدون مالیات:1,620 تومان
قاب سی دی جول شفاف قاب سی دی جول شفاف
جدید -4 %
برند: CRYSTAL مدل: قاب سی دی پهن شفاف
قاب سی دی پهن جول : قاب سی دی پهن با عطف 7 میل که بیشترین مصرف این قاب جهت تولید انواع آلبوم های موسیقی و صوتی استفاده می شود ،این قاب با دارا بودن فضای مناسب جهت جایگذاری کاور قاب سی دی در قسمت زیرین کار و در قسمت رویه کار باعث شده تا در زمان چاپ کاور با دو اندازه متفاوت برای این قاب کاور به چاپ ..
2,630 تومان 2,750 تومان
قیمت بدون مالیات:2,630 تومان
برند: CRYSTAL مدل: کفه دی جی پک سی دی
کفه شیشه ای دیجی پک جهت ساخت آلبوم های موسیقی : ارایه و ساخت انواع دیجی پک های آلبوم های موسیقی یکی از خدمات نوین و قابل ارایه در مجتمع چاپ سی دی نقش می باشد ارایه ملزوماتی همچون کفه سی دی جهت ساخت آلبوم های موسیقی که در بازار با عناوینی همچون کفه سی دی ،کفه دیجی تری ،کفه دی جی پک و یا کفه شیشه ا..
1,530 تومان
قیمت بدون مالیات:1,530 تومان
برند: CRYSTAL مدل: DVD Digi Tray
دیجی تری شیشه ای مستطیل : استفاده از دی جی تری مستطیل در ساخت و تولید انواع دی جی پک های نرم افزاری که بصورت مستیل تولید می گردد مورد استفاده واقع می شود تولید این کفه شیشه ای از مواد درجه یک و با کیفیت ساخته شده که این محصول  در انواع دیجی پک مربع در یک مدل و در نوع مستطیل در انواع کفه شیشه..
1,455 تومان
قیمت بدون مالیات:1,455 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)