منو
سبد خرید

فروش محصولات قاب دی وی دی و کاور برند آکو استار ( AKO Star)

برند: AKO STAR مدل: قاب دی وی دی تک آکو استار
قاب دی وی دی تک براق آکو استار (AKO Star) :قاب دی وی دی تک براق با برند آکو استار از محصولات ارایه شده در بسته بندی انواع محصولات نرم افزاری انواع پک های فیلم و ویدیو های تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد که این محصول همانند قاب های دی وی دی تک براق ب برند های رویال و رادو و قاب با کیفیت تر..
2,190 تومان 2,250 تومان
قیمت بدون مالیات:2,190 تومان
قاب دی وی دی تک مات آکو استار (AKO Star) قاب دی وی دی تک مات آکو استار (AKO Star)
جدید داغ
برند: AKO STAR مدل: قاب دی وی دی تک مات (Ako Star)
قاب دی وی دی تک مات آکو استار (AKO Star):قاب دی وی دی تک مات با برند آکو استار (AKO Star ) از محصولات ارایه شده در بسته بندی انواع محصولات نرم افزاری انواع پک های فیلم و ویدیو های تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد که این محصول همانند قاب های دی وی دی تک براق با برند های رویال و رادو و قاب با کیف..
2,080 تومان
قیمت بدون مالیات:2,080 تومان
قاب سی دی پهن کف مشکی (AKO Star) قاب سی دی پهن کف مشکی (AKO Star)
داغ ناموجود
برند: AKO STAR مدل: قاب پهن کف مشکی
قاب سی دی پهن کف مشکی (AKO Star):این قاب CD با توجه به قابلیت کاور دو رو یه که در کفه زیرین قاب و کفه رویه قاب تعبیه شده و امکان جایگذاری کاور را داشته جزو پر مصرف ترین قاب در تولید و تکثیر آلبوم های موسیقی را به خو اختصاص داده استقاب CD پهن کف مشکی که در بازار با نامهای قاب جول ،قاب پهن سی ..
5,400 تومان
قیمت بدون مالیات:5,400 تومان
برند: AKO STAR مدل: کاور ضد خش CD
 کاور ضد خش آکو استار  ( AKO Star) :فروش مستقیم محصولات آکو استار از طریق فروش در سایت سی دی نقش اعم از انواع قاب و کاور ضد خش های تولیدی این شرکت که بصورت رنگ بندی 4 الی 5 رنگ در بسته بندی 100 عددی قابل ارایه به شما مشتریان و همچنین خرید آنلاین کاور ضد خش سی دی از سی دی نقش فراهم گردی..
38,500 تومان
قیمت بدون مالیات:38,500 تومان
قاب دی وی دی دوبل آکو استار (AKO Star) قاب دی وی دی دوبل آکو استار (AKO Star)
جدید داغ -4 %
برند: AKO STAR مدل: قاب دی وی دی دوبل آکو
قاب دی وی دی دوبل آکو استار (AKO Star): استفاده از قاب دی وی دی جهت نگهداری و  بسته بندی به عنوان روشی کاملا استاندارد در تولیدات انواع سی دی خام و دی وی دی خام مورد تایید می باشد استفاده از قاب دی وی دی 2 تایی که با داشتن دو نگهدارنده سی دی قابلیت حمل دو عدد لوح فشرده را دارد در ..
2,180 تومان 2,280 تومان
قیمت بدون مالیات:2,180 تومان
برند: AKO STAR مدل: قاب دی وی دی مات دوبل
قاب دی وی دی دوتایی مات میری ( Miri ) :ارایه قاب دی وی دی در انواع مختلف دوبل براق و دوبل مات به منظور مصرف مشتریان و استفاده از قاب دی وی دی جهت نگهداری و آرشیو انواع دی وی دی و سی دی مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از قاب در تولیدات پک های نرم فزاری و بسته بندی انواع فیلم های خانگی مو..
2,250 تومان
قیمت بدون مالیات:2,250 تومان
قاب دی وی دی 6 تایی براق ( Ako Star ) قاب دی وی دی 6 تایی براق ( Ako Star )
جدید داغ
برند: AKO STAR مدل: قاب دی وی دی 6 تایی آکو
قاب دی وی دی 6 تایی براق ( Ako Star ) : از سری محصولات تولیدی قاب dvd با کیفیت در انواع قاب های دی وی دی می توان به محصول قاب دی وی دی 6 تایی برند آکو استار اشاره کرد که این محصول با توجه به قفل و نگهدارنده های با کیفیت تر نسبت به محصولات مشابه در سایر برند ها ارایه می گردد .این محصول ب..
3,850 تومان
قیمت بدون مالیات:3,850 تومان
قاب دی وی دی 8 تایی براق ( Ako Star ) قاب دی وی دی 8 تایی براق ( Ako Star )
جدید داغ -2 %
برند: AKO STAR مدل: قاب دی وی دی 8 عددی آکو استار
قاب دی وی دی 8 تایی براق ( Ako Star ) :از سری محصولات ارایه شده در بسته بندی سی دی و دی وی دی استفاده از قاب می باشد که قاب دی وی دی 8 تای براق برند آکو استار از انواع قاب با کیفیت در محصولات قاب DVD می باشد و روشی کاملا استاندارد جهت جلوگیری از هر گونه خط و خش و هر گونه آسیب به دیسک ها شده و از..
5,800 تومان 5,900 تومان
قیمت بدون مالیات:5,800 تومان
قاب دی وی دی 10 عددی ( Ako Star ) قاب دی وی دی 10 عددی ( Ako Star )
جدید داغ
برند: AKO STAR مدل: قاب DVD ده تایی آکو استار
قاب دی وی دی 10 عددی ( Ako Star ) :استفاده از قاب دی وی دی 10 عددی یکی از بهترین شیوه های بسته بندی در محصولات قاب DVD می باشد که بصورت همزمان جهت بسته بندی 10 دیسک اعم از سی دی و دی وی دی مورد استفاده قرار می گیرد که با وجود سلفون در پشت این قاب جهت جایگذاری کاور قاب DVD فراهم و امکان پذیر می ب..
5,900 تومان
قیمت بدون مالیات:5,900 تومان
قاب دی وی دی 12 تایی براق ( Ako Star ) قاب دی وی دی 12 تایی براق ( Ako Star )
جدید داغ
برند: AKO STAR مدل: قاب دی وی دی 12 عددی
قاب دی وی دی 12 تایی براق ( Ako Star ) : قاب دی وی دی از سری محصولات استاندارد در بسته بندی محصولات لوح فشرده به شمار می رود که این مدل قاب 12 عددی با قابلیت جایگذاری همزمان 12 دیسک را داشته و با امکان جایگذاری کاور قاب در پشت این محصول بوسیله سلفون دو سر دوخت در دو سر قاب را فراهم نموده اس..
6,540 تومان
قیمت بدون مالیات:6,540 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)