منو
سبد خرید

فروش انواع قاب دی وی دی برند رویال (ROYAL)

برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی تک براق
قاب دی وی دی تک براق رویال ( ROYAL ):قاب دی وی دی تک براق رویال این قاب جهت بسته بندی یک عدد دیسک قابل استفاده بوده و بسته بندی در محصولات نرم افزاری همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده که این بسته بندی تاثیر بسزایی در فروش یک کالا همیشه داشته که در یحث تولید پکیج های نرم افزاری و ارایه یک ..
5,200 تومان
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی دوبل براق
قاب دی وی دی دوبل براق رویال (ROYAL):از قاب دی وی دی در نگهداری و بسته بندی سی دی و دی وی دی استفاده می شود این قاب با امکان نگهداری دو عدد سی دی و در دو نوع براق و مات تولید می گردد که این قاب با توجه به کیفیت تولید شده از پرفروش ترین نوع قاب در بین قاب های DVD در فروشگاه سی دی نقش می باشد . ..
5,180 تومان
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی 4 تایی
قاب دی وی دی 4 عددی براق  ( ROYAL ):این قاب دی وی دی مخصوص جایگذاری 4 حلقه سی دی یا دی وی دی می باشد از قاب دی وی دی جهت بسته بندی انواع CD و DVD استفاده می شود که امر بسته بندی در یک پکیج قابل فروش و قابل عرضه به بازار بسیار مهم و ضروری می باشد .قاب دی وی دی 4 عددی با کیفیت براق یکی از..
5,600 تومان 6,900 تومان
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی 6 تایی
قاب دی وی دی 6 عددی براق ( ROYAL ) :از قاب دی وی دی 6 تایی جهت بسته بندی 6 دیسک همزمان در پک و بسته بندی استفاده می شود این قاب بصورت لت دار بوده و با امکان جایگذاری شش عدد CD یا DVD بیشترین تعداد در قاب های 14 میل را داشته که قاب های 14 میل با توجه به عطف همگی در کارتن های 100 عددی بسته بن..
6,100 تومان 6,300 تومان
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی 8 عددی
قاب دی وی دی 8 عددی  ( ROYAL ):قاب دی وی دی 8 عددی با امکان جایگذاری 8 حلقه دی وی دی یا سی دی با امکان جایگذاری کاور در پشت قاب که این محصول جزو محصولات شرکت رویال بوده و با عطف 22 میل ارایه می گردد.قاب دی وی دی 8 عددی با توجه به عطف قاب تعداد در کارتن این محصول بر خلاف محصولات قاب تک ،..
7,500 تومان 8,950 تومان
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی 10 عددی
قاب دی وی دی 10 تایی رویال  ( Royal ):با امکان جایگذاری 10 حلقه سی دی وی دی وی دی جهت بسته بندی و تولید پکیج های 10 عددی در یک پکیج که جزو محصولات تولیدی شرکت رویال و آکو استار می باشد این قاب همانند قاب 8 تایی در بسته بندی 64 عددی قابل عرضه میباشد .قاب دی وی دی 10 تایی با عطف 22 میل و ..
7,650 تومان 9,950 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)