منو
سبد خرید

انواع محصولات لوح فشرده برند BINGO

دی وی دی خارجی بینگو کارتن 600 عددی (BINGO ) دی وی دی خارجی بینگو کارتن 600 عددی (BINGO )
جدید ناموجود
برند: BINGO مدل: دی وی دی خام Bingo
دی وی دی خارجی بینگو باکس دار کارتن 600 عددی (BINGO ):DVD بینگو تایوان از سری محصولات با کیفیت در زمینه سی دی خام و دی وی دی خام ارایه شده در سی دی نقش می باشد که با گرید کیفی و درجه AAA  یا درجه یک از محصولات خارجی با ساخت کشور تایوان می باشد که با ظرفیت 4.7 گیگ بهترین نوع از دی وی دی خام ..
7,100 تومان
دی وی دی پرینتیبل خارجی بینگو کارتن 600 عددی (BINGO ) دی وی دی پرینتیبل خارجی بینگو کارتن 600 عددی (BINGO )
جدید -6 %
برند: BINGO مدل: دی وی دی پرینتیبل Bingo
دی وی دی پرینتیبل خارجی بینگو باکس دار کارتن 600 عددی (BINGO ):دی وی دی پرینتیبل خارجی بینگو با قابلیت رایت محتوی تا حجم 4/7 گیگ بایت به عنوان یه محصول با کیفیت و دی وی دی خام قابل چاپ از محصولات کشور تایوان بوده که کیفیت بالای رایت DVD پرینتیبل خارجی بینگو طی سالیان اخیر ارایه شده در بازار بسیا..
7,350 تومان 7,840 تومان
برند: BINGO مدل: سی دی خام بینگو BINGO
سی دی خارجی بینگو کارتن 600 عددی (BINGO):سی دی خام بینگو تایوان از سری محصولات سی دی خام و دی وی دی خام ارایه شده در سی دی نقش با کیفیت و درجه کیفی گرید AAA  بصورت عمده ارایه میگردد که با قابلیت رایت انواع اطلاعات از قبیل عکس ، ویدیو ، فیلم و نرم افزار و انواع اطلاعات با قابلیت ذخیره سازی ب..
7,380 تومان
دی وی دی خام بینگو (BINGO) دی وی دی خام بینگو (BINGO)
جدید ناموجود
برند: BINGO مدل: دی وی دی خام بینگو BINGO
دی وی دی خام بینگو (BINGO) :دی وی دی خارجی برند بنگو از معتبرترین برند های دی وی دی خام در چند سال اخیر بوده که با وجود کیفیت بالای محصولات دی وی دی خارجی مخصوصا DVD  های تایوانی توانسته سهم بالایی از بازار فروش مخصوصا فروش در مجموعه سی دی نقش را به خود در بین سایر محصولات سی دی خام و دی وی..
370,000 تومان
برند: BINGO مدل: دی وی دی پرینتیبل
دی وی دی پرینتیبل بینگو (BINGO) :دی وی دی پرینتیبل بینگو (BINGO) با امکان ذخیره سازی انواع ویدیو ، انواع فیلم و انواع نرم افزار یا تمامی فایل های قابل ذخیره سازی را تا حجم 4/7 گیگ بایت با امکان چاپ مستقیم یا سطح پرینتیبل که قابلیت چاپ مستقیم را داشته در این فروشگاه بفروش می رسد .دی وی دی پری..
430,000 تومان
سی دی خام بینگو (BINGO) سی دی خام بینگو (BINGO)
جدید -3 %
برند: BINGO مدل: سی دی خام بینگو BINGO
سی دی خام بینگو شیرینگ 50 عددی  (BINGO): سی دی خام بینگو از سری محصولات با کیفیت ارایه شده در سی دی نقش بوده که از تولیدات کشور تایوان با درجی کیفی و گرید AA که با سازگاری تمام با دستگاه های اجرای و پخش سی دی و همچنین رایت سی دی را داشته و با قابلیت رایت تا حجم 700 مگ از سری اطلاع..
377,000 تومان 390,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)