منو
سبد خرید

فروش انواع فتوگلاسه 115 گرم و انواع برچسب برند مایوان (MYONE)

برند: MyOne مدل: لیبل سی دی براق
لیبل سی دی براق MyOne:لیبل سی دی یا برچسب سی دی خام که با قابلیت پرینت مستقیم بروی لیبل و چسباندن بروی سی دی را داشته این لیبل بصورت پشت چسب دار بوده و امکان چاپ با دستگاه های جوهر افشان را دارد .لیبل CD ارایه شده در سی دی نقش بصورت بسته ای 100 عددی و به حالت دوعددی بروی کاغذ لیبل بصورت نیم ..
برند: MyOne مدل: لیبل سی دی مات Myone
لیبل سی دی مات Myone:لیبل سی دی مات همانند محصول مشابه لیبل سی دی براق بوده که برچسب سی دی خام که با قابلیت پرینت مستقیم بروی لیبل و چسباندن بروی سی دی را داشته این لیبل بصورت پشت چسب دار بوده و امکان چاپ با دستگاه های جوهر افشان را دارد .لیبل سی دی ارائه شده در فروشگاه سی دی نقش  به صو..
پاکت درایوری تیغ گرد
ناموجود
برند: MyOne مدل: پاکت CD
پاکت درایوری کاغذی با تیغ گرد : یکی از محصولات در بسته بندی انواع CD و DVD می باشد که اصطلاح پاکت درایوری بخاطر همراهی از قدیم الایام این پاکت بهمراه درایورهای پرینتر ها و قطعات کامپیوتری می باشد به همین خاطر این پاکت با نام پاکت درایوری معرف حضور می باشد.پاکت داریوری در دو نوع پاکت ب ت..
برند: MyOne مدل: فتوگلاسه 115 گرم
کاغذ فتوگلاسه 115 گرم یکرو برند Myone:کاغذ فتوگلاسه Myone که جهت استفاده در پرینتر های جوهر افشان بوده و با قابلیت جذب بالای مرکب در مصرف انواع خدمات چاپ دیجیتال در سایز A4  بصورت فتو گلاسه یکرو در گرماژ 115 گرم در این فروشگاه عرضه می گردد ارایه این محصول به سبب مصرف دوستانی که جهت چاپ کاور..
برند: MyOne مدل: کاغذفتوگلاسه 115 گرم
کاغذفتوگلاسه 115 گرم ویکتوریا  ( VICTORY ): کاغذ فتوگلاسه 115 گرم وویکتوریا با کیفیت بالا و بصورت یکرو فتوگلاسه مخصوص پرینترهای جوهر افشان بوده که با جذب بالای مرکب کیفیت بسیار بالایی را در بین انواع کاغذ های فتوگلاسه به خود اختصاص داده است ( کاغذ مخصوص پرینترهای جوهر افشان ) .کاغذ..
برند: MyOne مدل: کاور ضد خش CD
کاور ضد خش سی دی و کاور ضد خش دی وی دی با برند Myone :کاور ضدخش Myone بسته بندی بسیار مناسب جهت جلوگیری از هر گونه خط و خش بروی سی دی و دی وی دی می باشد این محصول در رنگ بندی مختلف در رنگهای کاور ضد خش آبی ،کاور ضد خش قرمز ،کاور ضد خش سفید ،کاور ضد خش مشکی ،کاور ضد خش صورتی و... در بسته بندی 100..
برند: MyOne مدل: لیبل پلمپ 5 سانتی
برچسب پلمپ و شیشه ای گرد با قطر 5 سانتی متری (MYONE):برچسب پلمپ بصورت شیشه ای و گرد در بسته بندی محصولات  مختلف بصورت ترانسپارنت و شیشه ای گرد با قطر 5 سانتی متری از دسته محصولات ارایه شده جهت پلمپ درب انواع پاکت ، برچسب پلمپ انواع جعبه های محصولات مختلف و برچسب پلمپ آلبوم های موسیقی مورد ا..
برچسب پلمپ مربع 3 سانتی متر (MYONE) برچسب پلمپ مربع 3 سانتی متر (MYONE)
جدید -9 %
برند: MyOne مدل: لیبل پلمپ مربع 3 سانت
برچسب پلمپ شیشه ای و مربع 3 سانتی متر (MYONE): از سری محصولات جدید این مجموعه در قالب لیبل پلمپ یا چسب پلمپ که جهت بسته بندی و پلمپ انواع محصولات جهت نصب بروی درب محصولات خرد و کلان مورد استفاده قرار می گیرد محصول لیبل پلمپ بصورت مربع و شیشه ای می باشد که همانند سایر محصولات لیبل پلمپ همچون..
برند: MyOne مدل: لیبل پلمپ 3 سانتی
برچسب پلمپ شیشه ای و گرد با قطر 3 سانتی متر (Myone):برچسب پلمپ یا برچسب شیشه ای که بصورت گرد در قطر 3 سانت و 5 سانت در رول های مختلف در این مجموعه قابل ارایه می باشد جهت بسته بندی انواع جعبه های کادو ،انواع جعبه هاب بسته بندی شده و انواع قاب سی دی ،قاب دی وی دی تولید و عرضه می گردد .این..
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)