منو
سبد خرید

دکتر دیتا

دی وی دی پرینتیبل مستر دیتا دی وی دی پرینتیبل مستر دیتا
جدید داغ ناموجود
برند: Dr.Data مدل: دی وی دی پرینتیبل مستر دیتا
دی وی دی پرینتیبل مستر دیتا : یک دی وی دی با قابلیت چاپ مستقیم که سطح دی وی دی کامل بصورت پرینتیبل بوده و امکان چاپ مستقیم برای انواع دستگاه های جوهر افشان راهم گردیده است این دی وی دی با قابلیت چاپ مستقیم توانسته جهت استفاده انواع دی وی دی های تبلیغاتی بجای استفاده از لیبل برای چاپ و چسباندن لی..
1,840 تومان
قیمت بدون مالیات:1,840 تومان
سی دی دکتر دیتا سی دی دکتر دیتا
جدید -7 %
برند: Dr.Data مدل: سی دی خام دکتر دیتا
سی دی دکتر دیتا باکس دار 50 عددی : این سی دی با کیفیت گراید AA در بین محصولات سی دی خام بوده سی دی دکتر دیتا با توجه به باکس دار بودن و قابلیت رایت سی دی تا حجم 690 مگ اطلاعات در سی دی نقش با قیمت پخش عمده سی دی بفروش می رسد . این سی دی با اامکان ذخیره سازی انواع اطلاعات : دیتا ،موسیقی ، فیلم ..
1,810 تومان 1,940 تومان
قیمت بدون مالیات:1,810 تومان
دی وی دی دکتر دیتا دی وی دی دکتر دیتا
جدید -4 %
برند: Dr.Data مدل: دی وی دی دکتر دیتا
دی وی دی خام دکتر دیتا باکس دار 50 عددی : این محصول با امکان ذخیره سازی انواع محتوی فیلم ،دیتا ،نرم افزار با حجم ذخیره سازی 4.7 گیگ از محصولات کیفی بالا و درجه بندی AA را در بین محصولات دی وی دی خام به خود اختصاص داده است . بسته بندی دی وی دی دکتر دیتا بصورت کیک باکس بسته بندی شده که این امر ب..
1,770 تومان 1,850 تومان
قیمت بدون مالیات:1,770 تومان
سی دی پرینتیبل دکتر دیتا سی دی پرینتیبل دکتر دیتا
جدید --22 %
برند: Dr.Data مدل: سی دی پرینتیبل دکتر دیتا
سی دی خام پرینتیبل دکتر دیتا بصورت شیرینگ 50 عددی : قابلیت چاپ مستقیم را داشته این محصول با امکان ذخیره سازی و رایت اطلاعاتی همچون دیتا ،موسیقی ،ویدیو ،مولتی مدیا و نرم افزار و .... و حجم استاندارد 700 مگ را داشته که با زمان بندی استاندارد در سی دی ها یعنی 60 دقیقه ویدیو با کیفیت را دارد این مح..
1,860 تومان 1,530 تومان
قیمت بدون مالیات:1,860 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)