لیبل سی دی مخصوص پرینتر های جوهر افشان : 

استفاده از لیبل سی دی با قابلیت چاپ توسط پرینتر های جوهر افشان از مسایلی می باشد که گاها با خرید لیبل های مختلف و گلاسه شاهد پخش رنگ بعد از چاپ بروی لیبل هستیم که استفاده از کاغذ مخصوص و لیبل مخصوص پرینتر جوهر افشان به حل این مسئله پرداخته ایم که ارایه انواع محصولات لیبل سی دی با برند های مختلف بصورت لیبل براق و لیبل مات جهت چاپ و استفاده برای سی دی و دی وی دی در این مقاله ارایه می گردد .

از برند های معرف و درجه یک در تولیدات انواع لیبل می توان به برند های MYONE  , WWM  و Printec اشاره کرد که در ابعاد مختلف 13 در 25 و در مواردی بصورت A4 ارایه می گردد که با قابلیت جذب مرکب دستگاه های جوهر افشان از بهترین نوع لیبل CD در محصولات ارایه شده در این زمینه معرفی می گردد .

انواع لیبل سی دی ( CD Lable )

  • لیبل سی دی براق برند ( Myone )

  • لیبل سی دی براق برند ( WWM)

  • لیبل سی دی مات برند ( Myone )


لیبل سی دی براق برند ( Myone ):

لیبل سی دی براق برند myoneاز سری محصولات با کیفیت و با قدرت جذب بالای مرکب در انواع لیبل های سی دی می باشد که ارایه این محصول و لیبل از طرف شرکت و برند myone  با توجه به قیمت مناسب نسبت به سایر برندها سبب بازار رقابتب در بین انواع لیبل CD های خام در بازار گردید که با توجه به قیمت مناسب و از طرفی کیفیت مناسب این لیبل به عنوان محصول پیشنهادی به مشتریان ارایه می گردد .

لیبل سی دی خام براق برند Myone بصورت شیت در ابعاد 25 در 13 که امکان دانلود قالب این لیبل در کانال تلگرام برای مشتریان درج شده قابل دریافت می باشد که کلیت این محصول بصورت 100 برگ می باشد که هر برگ شامل دو عدد لیبل بوده و در مجموع هر بسته شامل 200 عدد لیبل را شامل می شود .

مشخصات لیبل سی دی براق برند ( MYONE ): 

نام محصول : لیبل سی دی براق برند ( MYONE )

تعداد در بسته : 100 برگ 

جنس : لیبل براق 

تعداد لیبل در برگ : 2 عدد 

توضیحات : قابلیت چاپ با انواع پرینتر های جوهر افشان ( کانن ، اپسون ، اچ پی و .... ) لیزر ( کونیکا ، اپسون ،کانون و ..... ) را دارد .


لیبل سی دی براق برند ( WWM ) :

لیبل سی دی براق برند wwmمحصول لیبل سی دی برند wwm از سری محصولات با کیفیت و قدیمی تر نسبت به محصول مشابه برند myone بوده و با توجه به مشخصات کاملا مشابه با محصول ارایه شده فوق و با تفاوت اختلاف قیمت در این محصول با قیمت بالاتر و بصورت نادر بودن خیلی در بازار رقابتی در کنار لیبل ها بفروش نمی رسد .

این محصول در قالب 100 برگ بصورت هر برگ شامل دو عدد لیبل که به صورت نیم تیغ در تعداد 200 لیبل در هر بسته از این محصول ارایه می گردد از سری محصولات با قالب ثابت بوده که در بسته بندی و حداقل یک بسته ای ارایه می گردد .

مشخصات لیبل سی دی براق برند ( WWM): 

نام محصول : لیبل سی دی براق برند ( WWM)

تعداد در بسته : 100 برگ 

جنس : لیبل براق 

تعداد لیبل در برگ : 2 عدد 

توضیحات : قابلیت چاپ با انواع پرینتر های جوهر افشان ( کانن ، اپسون ، اچ پی و .... ) لیزر ( کونیکا ، اپسون ،کانون و ..... ) را دارد .


لیبل سی دی مات برند (MYONE ) :

لیبل سی دی مات برند myoneاز سری لیبل  CD های پر مصرف در صنعت چاپ لیزر که بسیار مورد پسند واقع می گردد و امر محبوبیت بخاطر کشش راحت در این پرینتر ها می باشد که امر سُر خوردن با جایگذاری لیبل در قسمت وای پس دستگاه مرتفع و حل می شود می توان استفاده کرد.

لیبل مات همانگونه که از اسمش پیداست بصورت مات بورده و حالت براقی و گلاسه ای روی کاغذ را نداشته و از طرفی آن دسته از مشتریانی که اطلاع قبلی از نوع مشابه این لیبل سی دی جوهر افشان بصورت براق را نداشته به دنبال این نوع لیبل بوده اند که با مراجعه به این مقاله و این وب سایت CD NAGHSH و اطلاع از وجود لیبل سی دی جوهر افشان بصورت براق با راحتی خیال بیشتری از محصولات لیبل CD را در این فروشگاه تهیه می نمایند .

مشخصات لیبل سی دی مات برند ( MYONE ): 

نام محصول : لیبل سی دی مات برند ( MYONE )

تعداد در بسته : 100 برگ 

جنس : لیبل مات

تعداد لیبل در برگ : 2 عدد 

توضیحات : قابلیت چاپ با انواع پرینتر های جوهر افشان ( کانن ، اپسون ، اچ پی و .... ) لیزر ( کونیکا ، اپسون ،کانون و ..... ) را دارد .


 

جهت خرید انواع سی دی خام پرینتیبل و قابل چاپ و دیگر محصولات سی دی خام و دی وی دی خام در ادامه با مشاهده محصول  از گزینه افزودن به سبد و یا مقایسه این محصول با دیگر محصولات دی وی دی  خام ارایه شده در سایت قابل انجام و خرید می باشد در ادامه مقالات با معرفی بیشتر دیگر محصولات خام اعم از دی وی دی خام و سی دی خام در خدمت شما عزیزان هستیم .

 

ارایه نظرات شما در ادامه مقاله لیبل سی دی مخصوص پرینتر های جوهر افشان 
در خدمت دهی هر چه بیشتر ما به شما مشتریان و همکاران بسیار مهم  خواهد بود .