قیمت و خرید سی دی خام ایرانی:

سی دی خام ایرانی و تولید داخل یکی از محصولات درجه یک در خاورمیانه و بخش عمده در فروشگاه سی دی نقش و بازار های داخلی و خارجی را در دست داشته که با تنوع در برند های مختلف همچون سی دی خام باجت ، سی دی خام دکتر دیتا ، سی دی خام آریتا ، سی دی خام فینال ، سی دی خام ایپاک ، سی دی خام فانشاین و ... در انواع مدل های CD چاپدار و معمولی و CD پرینتیبل با قایلیت چاپ مستقیم از سری محصولات ارایه شده در کشور عزیزمان ایران می باشد که در بازار حال حاضر در کنار برند های مختلف همچون سی دی خام سونی ، سی دی خام بینگو ، سی دی خام دیتالایف و .. که از برند های خارجی در cd خام می باشد و واراداتی محسوب می گردد درحال رقابت می باشد .

انواع برند های سی دی خام ایرانی: 

 سی دی خام باجت ، سی دی خام دکتر دیتا ، سی دی خام آریتا

سی دی خام فینال ، سی دی خام ایپاک ، سی دی خام فانشاین

از سری دیسک ها و لوح های فشرده تولید شده در ایران در دو مدل پرینتیبل یا لوح های فشرده با قابلیت چاپ سی دی و سیدی چاپدار یا سی دی معمولی می باشد که در بسته بندی های مختلف اعم از شیرینگ ،کیک باکس ارائه می گردد.

انواع سی دی خام پرینتیبل ایرانی : 

انواع سی دی پرینتیبل از سری سی دی خام  تولید شده در ایران می توان به برندهای مختلف همچون سی دی خام دکتر دیتا ،سی دی خام پرینتیبل اورهد سی دی خام پرینتیبل فینال، سی دی خام پرینتیبل اپرو، سی دی خام پرینتیبل کینگ، سی دی خام پرینتیبل ویستک ،سی دی خام پرینتیبل داپلیکو اشاره کرد که در بسته بندی ۵۰ عددی به صورت شیرین و یا به صورت کیک باکس ۵۰ عددی جهت ارائه به مشتریان بسته بندی گردیده است.

سی دی خام پرینتیبل ایرانی

انواع سی دی خام چاپدار و معمولی ایرانی : 

از انواع سی دی معمولی یا چاپدار نیز در بین برندهای تولید شده در ایران می‌توان به سی دی خام دکتر بیتا باکسدار ۵۰ عددی ،سی دی خام فینال باکسدار ۵۰ عددی، سی دی خام اپوچ ۵۰ عددی، سی دی خام باجت شیرینگ ۵۰ عددی ،سی دی خام فانشاین باکسدار ۵۰ عددی ،سی دی خام فینال طلایی باکسدار ۵۰ عددی و سی دی خام رو باکسدار ۵۰ عددی اشاره کرد که سری محصولات چاپ دارد یا معمولی عمدتاً به‌صورت باکس یا به صورت شیرین شیرینگ ارائه می گردد تمامی محصولات ارائه شده در این لیست در فروشگاه سی دی نقش به صورت خرده فروشی و پخش عمده دی وی دی قابل ارائه و خرید می باشد قابل ذکر می باشد که تمامی قیمت های سی دی خام در این فروشگاه به روز ارائه می گردد.

سی دی خام ایرانی

 

تمامی محصولات ارایه شده در این وب سایت بصورت پخش عمده و خرد جهت خرید مشتریان و همکاران گرامی بصورت باکس دار و شیرینگ 50 عددی یا کارتن 600 عددی و کارتن300 عددی ارایه می گردد که قیمت سی دی خام های ایرانی این فروشگاه کاملا بروز و با کیفیت و درجه کیفی های مختلف از گرید AAA و گرید AA و گرید A  می باشد ارایه می گردد .

 

ارایه نظرات شما در ادامه مقاله قیمت و خرید سی دی خام ایرانی در  انواع پرینتیبل و معمولی

در خدمت دهی هر چه بیشتر ما به شما مشتریان و همکاران بسیار مهم  خواهد بود .