سی دی مخصوص بیمارستان و مراکز درمانی : 

استفاده و مصرف بالای انواع سی دی خام در مراکز درمانی و بیمارستان ها به سبب ارایه اطلاعات بیمار بروی دیسک از سری محصولات قابل ارایه در این فروشگاه می باشد که استفاده و ارایه سی دی با کیفیت و درجه یک  در این رده محصولات ارایه شده بسیار مورد اهمیت و مهم می باشد .

سی دی خام  باجت شیرینگ 50 عددی : 

سی دی خام باجت یکی از بهترین مارک ها و برند های قابل استفاده در بیمارستان ها می باشد که در این مجموعه بصورت عمده و خرد در بسته بندی 50 عددی ارایه می گردد و با توجه به ارایه این محصول به مراکز مختلف و جویای برسی کیفیت توانسته سهم بسیار زیادی را  در بین محصولات مختلف سی دی خام به خود اختصاص دهد .

سی دی خام باجت

برسی کلی سی دی خام باجت بر حسب نظر سنجی :

کیفیت رایت  : *****     5/5

کیفیت خواندن :*****         4.9/5

کیفیت بسته بندی : *****  4.75/5

توضیحات :

با توجه به بسته بندی در این دیسک به شیوه شیرینگ امتیاز 4/7 را داشته و وجود کیک باکس در دیگر محصولات سبب برتری در امتیاز دهی برای مصارف بیمارستانی را به خود اختصاص داده است و از طرفی به جهت عدم  نگداری اولیه در ابتدای رایت و قابلیت عدم بسته بندی مناسب سبب اجاد خط و خش در ابتدا و قبل از رایت بروی دیسک شده که خواندن این سی دی را دچار مشکل کرده است .

 


سی دی خام دکتر دیتا باکس دار 50 عددی : 

سی دی خام دکتر دیتا از سری محصولات CD خام پر مصرف در مراکز درمانی و جزو سی دی های مخصوص بیمارستان ها و درمانگاه ها به شمار می رود که در استعلامات مختلف سی دی خام در مراکز سهم 40 درصدی را داشته و با توجه به سازگار بسیار بالا با دستگاه های رایت و ربات در بینارستان ها بسیار مورد استفاده بخش های مختلف رادیولوژی ، سونوگرافی ، آنژیوگرافی و سایر قسمت های بیمارستان و مراکز در مانی مورد استفاده قرار می گیرد .

برسی کلی سی دی خام دکتر دیتا بر حسب نظر سنجی :سی دی خام دکتر دیتا باکس دار

کیفیت رایت  : *****     5/5

کیفیت خواندن :*****         4.9/5

کیفیت بسته بندی : *****   5/5

توضیحات :

استفاده از کیک باکس در این محصول و cd خام سبب شده بعد از تولید تا بسته بندی به سبب بسته بندی مناسب سی دی دکتر دیتا و وجود کیک باکس در زمان استفاده سبب نگهدار بهتر این دیسک در زمان استفاده را داشته و با توجه به عدم نگهداری دیسک از زمان تحویل به همراهان و یا بیمار  و نگهداری در طول مدت و مراجعه بعدی شاهد خط و خش جزیی بروی دیسک شود که سبب کسب امتیاز دهی مشتریان به این محصول با امتیاز 4/97 را داشته باشد .

این سی دی خام یکی از پر مصرف ترین نوع سی دی خام ها در بین محصولات سی دی مخصوص بیمارستان ها به شمار می رود و با توجه به قیمت مناسب این محصول در فروش عمده و کارتنی به عنوان بهترین گزینه در بین مارک و برند های سی دی خام به شمار می رود .


سی دی خام ایپاک  باکس دار 50 عددی : 

از سری دیسک و یا سی دی خام  نه خیلی معروف ولی با کیفیت در مصارف بیمارستان ها که با کیفیت و برابری و استفاده شده در بسته بندی بصورت کیک باکس بوده که رشد بالایی در جذب مشتری را داشته و از طرفی بخاطر قیمت مناسب تر نسبت به محصولات مشابه همچون دکتر دیتا باکس دار ، سی دی خام فینال باکس دار ، سی دی خام فینال باکس دار طلایی و ... محصولی خوب و ارزشمند را به مشتریان خود ارایه کرده است .

برسی کلی سی دی خام ایپاک ( اپوچ ) بر حسب نظر سنجی :سی دی خام ایپاک باکس دار

کیفیت رایت  : *****     5/5

کیفیت خواندن :*****         4.9/5

کیفیت بسته بندی : *****   5/5

توضیحات :

سی دی خام اپوچ همانند محصول سی دی خام دکتر دیتا باکس دار به سبب استفاده از کیک باکس 50 عددی در بسته بندی و از طرفی کیفیت رایت بالای این دیسک سبب شده یکی از اصلی ترین نوع سی دی مصرفی بیمارستان ها باشد که این دیسک با ظرفیت 700 مگ بایتی و 60 دقیقه از انواع ویدیو و موسیقی از سری محصولات با کیفیت می باشد .

استفاده از سی دی اپوچ با توجه به قیمت تمام شده و مقرون بصرفه بودن و از طرف بسته بندی مناسب و نگهداری این دیسک در شرایط مناسب از تولید تا حمل و نقل و تحویل  سهم 4.98 از 5 امتیاز را کسب کند .


سی دی خام فینال باکس دار 50 عددی : 

محبوبیت و کیفیت سی دی خام فینال بر کسی پوشیده نیست و از باب سابقه طولانی در بین تمام برندها به عنوان یک محصول درجه یک با کیفیت و گرید AA درمحصولات cd خام برند فینال در درجه اول خرید سی دی خام مراکز درمانی و تصویر برداری ها را به خود اختصتص داده و نام این سی دی خام برند فینال در 50 الی 70 درصد استعلامات سازمان ها و ارگانها به چشم می خورد .

بسته بندی مناسب ، کیفیت مناسب ، گراید AA

سازگاری رایت ، سازگاری  برای خواندن و پخش سی دی خام  فینال باکس دار

برسی کلی سی دی خام ایپاک ( اپوچ ) بر حسب نظر سنجی :

کیفیت رایت  : *****     5/5

کیفیت خواندن :*****         5/5

کیفیت بسته بندی : *****   5/5

توضیحات :

سی دی خام با کیفیت در بسته بندی و رایت عالی در کنار قدمت بسیار بالا در تولیدات سی دی خام و به عنوان یکی از بهترین مارک های سی دی خام در صادرات و مصرف داخلی که بسیار محبوب بوده و در انواع سی دی خام فینال طلایی ، سی دی خام فینال 10 عددی ، سی دی خام فینال 25 عددی و 50 عددی ارایه می گردد .

دریافت امتیاز 5 از 5 امتیاز در سری محصولات cd خام فینال امتیازی بالا در سطح تولید سی دی خام می باشد که یکی از موارد انتخاب قطعی مشتریان جهت مصارف سی دی خام بیمارستان ها برای سی دی رادیولوژی ، سی دی خام سونوگرافی ، سی دی خام سی تی اسکن ، سی دی خام آنژیو گرافی ، سی دی خام ام آر آی و سایر مصارف جابجایی اطلاعات  قابل ذخیره سازی را به خود اختصاص داده است .