منو
سبد خرید

کاور و سلفون

ارایه انواع کاور سی دی و انواع سلفون سی دی و سلفون دی وی دی :

عمده محصولات بسته بندی ارزان سی دی و دی وی دی و یا بطوری آمده بودن تعدای از بسته بندی های قابل دسترس برای مشتریان بخشی ز تامین کالای مرتبط با لوح فشرده می باشد که در این مجموعه محصولات لازمه همچون سلفون سی دی ، کاور ضد خش ، پاکت درایوری ... قابل ارایه می باشد .

تولید انواع سلفون به صورت دور دوخت و درب چسب دار یکی از محصولات قابل ارایه به مشتریان سی دی نقش می باشد که با توجه تولید سلفون سی دی و سلفون دی وی دی در طی سالیان این محصول بخش مهمی از فروش عمده در بازار را داشته ایم و ارایه انواع سلفون در ایم مجموعه بصورت بسته بندی 100 عددی در دو سایز سلفون CD و سلفون DVD که با سایز بزگتر تولید می گردد در این فروشگاه قابل ارایه به مشتریان می باشد .

از دیگر محصولات قابل ارایه به مشتریان در حیطه بسته بندی سی دی و بسته بندی دی وی دی انواع کاور ضد خش بصورت یک طرفه و دو طرفه با رنگ بندی مختلف قرمز ،آبی ،صورتی و .... بصورت پک صد عددی با عنوان کاور ضد خش یا کاور رنگی قابل ارایه به مشتریان می باشد .

از محصولات دیگر و در عین حال تولیدی در این مجموعه پاکت درایوری می باشد که اصطلح پاکت درایوری بدلیل همراهی از قدیم این پاکت ها با سی دی های درایور در دستگاهها بوده که با نام پاکت درایوری در دو نوع تیغ گرد و تتیغ مربع به مشتریانن ارایه می شود این پاکت ساخته شده از تحرید 80 گرم و 120 گرم می باشد که در بسته بندی 100 عددی و بصورت بسته ای ارایه می گردد و از آنجا که در رویه این پاکت بصورت دایره تیغ خورده و با وجود طلق رویه پاکت امکان دیده شدن طرح لیبل سی دی از بیرون پاکت قابل مشاهده می باشد .

سلفون دی وی دی بسته ای سلفون دی وی دی بسته ای
جدید داغ
برند: PARSA CD مدل: سلفون دی وی دی بسته 100 عددی
سلفون دی وی دی بسته ای 100 عددی :این محصول همانند سلفون سی دی بسته ای از نظر تعداد بسته بندی گردیده است و هدف از بسته بندی این محصول قابل خرید بودن جهت آن دسته از مشتریان که نیاز خیلی زیادی به این محصول را ندارن تولید و فراهم گردیده است این محصول با مشخصات ضاهری سلفون دی وی دی ولی در بسته بندی 1..
18,000 تومان
قیمت بدون مالیات:18,000 تومان
برند: PARSA CD مدل: سلفون سی دی 100 عددی
سلفون سی دی بسته ای 100 عددی :سلفون سی دی شفاف درب چسب دار در بسته بندی 100 عددی و جهت خرید آن دسته از مشتریان که با توجه به نیاز و تعداد نیاز به خرید سلفون سی دی را دارند در این فروشگاه بصورت بسته بندی 100 عددی ارایه می گردد .سلفون سی دی شفاف به صورت چسب دار در قسمت درب محصول این اجازه را ب..
17,500 تومان
قیمت بدون مالیات:17,500 تومان
سلفون سی دی درب چسب دار سلفون سی دی درب چسب دار
جدید داغ
مدل: سلفون سی دی
سلفون سی دی درب چسب دار :سلفون سی دی یا نایلون سی دی یکی از ارزانترین محصولات بسته بندی انواع سی دی که بصورت دو طرف شفاف و با چسب بروی درب جهت نگهداری لوح های فشرده در برابر گردو غبار و خط خش استفاده می شود تا باعث ماندگاری هر چه بیشتر سی دی یا دی وی دی خام و رایت شده شود .این محصول بصورت پو..
69,000 تومان
قیمت بدون مالیات:69,000 تومان
برند: MyOne مدل: لیبل سی دی MyOne
لیبل سی دی MyOne :لیبل سی دی یا برچسب سی دی خام که با قابلیت پرینت مستقیم بروی لیبل و چسباندن بروی سی دی را داشته این لیبل بصورت پشت چسب دار بوده و امکان چاپ با دستگاه های جوهر افشان را دارد .لیبل CD ارایه شده در سی دی نقش بصورت بسته ای 100 عددی و به حالت دوعددی بروی کاغذ لیبل بصورت نیم تیغ ..
85,000 تومان
قیمت بدون مالیات:85,000 تومان
مدل: پاکت درایوری کاغذی
پاکت درایورییکی از محصولات در بسته بندی انواع CD و DVD می باشد که اصطلاح پاکت درایوری بخاطر همراهی از قدیم الایام این پاکت بهمراه درایورهای پرینتر ها و قطعات کامپیوتری می باشد به همین خاطر این پاکت با نام پاکت درایوری معرف حضور می باشدپاکت داریوری در دو نوع پاکت ب تیغ مربع و پاکت با تیغ گرد ..
33,000 تومان
قیمت بدون مالیات:33,000 تومان
پاکت درایوری مربع پاکت درایوری مربع
جدید ناموجود
برند: PARSA CD مدل: پکت درایوری مربع
پاکت درایوری مربع : پاکت درایوری مربع همانند محصول مشابه پاکت درایوری دایره که در بسته بندی 100 عددی و بصورت کاغذی تولید و بفروش می رسد با قابلیت پنجره دار بودن این محصول امکان مشاهده طرح روی سی دی را در زیره طلق داشته این محصول با توجه به همراهی همیشگی با پک های نرم افزاری با نام پاکت ..
30,000 تومان
قیمت بدون مالیات:30,000 تومان
برند: AKO STAR مدل: کاور ضد خش آکو استار
خرید کاور ضد خش آکو استار  ( AKO Star) :فروش مستقیم محصولات آکو استار از طریق فروش در سایت سی دی نقش اعم از انواع قاب و کاور ضد خش های تولیدی این شرکت که بصورت رنگ بندی 4 الی 5 رنگ در بسته بندی 100 عددی قابل ارایه به شما مشتریان و همچنین خرید آنلاین کاور ضد خش سی دی از سی دی نقش فراهم گردید..
22,000 تومان
قیمت بدون مالیات:22,000 تومان
کاور ضدخش کاور ضدخش
جدید داغ
برند: گلکسی مدل: کاور ضد خش گلگسی
کاور ضد خش سی دی و کاور ضد خش دی وی دی با برند گلگسی : کاور ضدخش گلگسی بسته بندی بسیار مناسب جهت جلوگیری از هر گونه حط و خش بروی سی دی و دی وی دی می باشد این محصول در رنگ بندی مختلف در رنگهای کاور ضد خش آبی ،کاور ضد خش قرمز ،کاور ضد خش سفید ،کاور ضد خش مشکی ،کاور ضد خش صورتی و... در بست..
21,500 تومان
قیمت بدون مالیات:21,500 تومان
سلفون دی وی دی سلفون دی وی دی
جدید داغ
مدل: سلفون دی وی دی
سلفون دی وی دی کیلویی درب چسب دار:فروش انواع سلفون دی وی دی بصورت پوشینه و کیلویی که این محصول در ابعاد بزرگتر از سلفون سی دی تولید می گردد این محصول با توجه به قد بلندتری که نسبت به سلفون مشابه در بسته بندی سی دی استفاده می شود تولید می گردد قابل ذکر است که این محصول در بسته بندی سی دی نیز..
68,000 تومان
قیمت بدون مالیات:68,000 تومان
برچسب پلمپ (MYONE) برچسب پلمپ (MYONE)
جدید داغ
برند: MyOne مدل: برچسب پلمپ و بسته بندی
برچسب پلمپ شیشه ای و گرد (Myone):برچسب پلمپ یا برچسب شیشه ای که بصورت گرد در قطر 3 سانت و 2 سانت در رول های مختلف در این مجموعه قابل ارایه می باشد جهت بسته بندی انواع جعبه های کادو ،انواع جعبه هاب بسته بندی شده و انواع قاب سی دی ،قاب دی وی دی تولید و عرضه می گردد .این برچسب با قدرت چسبندگی ب..
50 تومان
قیمت بدون مالیات:50 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)