منو
سبد خرید

چاپ و رایت CD,DVD

ارایه خدمات چاپ و تکثیر انواع لوح فشرده اعم از سی دی و دی وی دی :

ارایه خدمات چاپ و رایت سی دی و چاپ رایت دی وی دی به دو صورت دیجیتال و استمپری با چاپ افست از سری خدمات ارایه شده در این مجموعه میباشد که نسبت به تعداد حداقل در هرشیوه از سفاشات قابل اجرا می باشد که چاپ دیجیتال CD و DVD بدون محدودیت تعداد و چاپ افست یا چاپ استمپری با حداقل 1000 عدد بصورت استمپری قابل ارایه و انجام میباشد .

قابل ذکر و عنوان میباشد تکثیر محتوی های برخلاف قوانین حاکم بر کشور و رعایت حق کپی رایت در تمام شیوه های چاپ دیجیتالCD و DVD  ، چاپ  و تکثیر استمپری CD و DVD مد نظر قرار گرفته می شود و محتوی های که نیاز به مجوز داشته ارائه مجوز و نامه های رسمی ، لازمه ثبت و انجام سفارشات می باشد .

برند: Printing CD Naghsh مدل: چاپ استمپری DVD
تولید استمپری دی وی دی :تولید استمپری دی وی دی یا دی وی دی اورجینال و نقره ای که گاها با چاپ استمپری و یا چاپ افست DVD معرف حضور مشتریان می باشد روش تولید استمپری در مجموعه سی دی نقش همراه با چاپ افست بروی بدنه DVD می باشد که در ادامه به روند تولید استمپری DVD می پردازیم..
5,850 تومان
برند: Printing CD Naghsh مدل: چاپ استمپری CD
تولید استمپری سی دی :تولید استمپر یا تولید اورجینال و نقره ای روندی از تولید سی دی بوده که به سفارش مشتریان و با توجه به ارایه سفارش تولید می گردد ،شیوه تولید استمپر یا اورجینال خاص توید سی دی ها بهمراه محتوی بوده و گاها در بازار شاهد جستجوی مشتریان به دنبالی سی دی نقره ای هستیم که این امر ..
5,800 تومان
برند: Printing CD Naghsh مدل: چاپ DVD
چاپ دی وی دی به شیوه دیجیتال : از سری خدمات تخصصی در مجتمع سی دی نقش ارایه خدمات چاپ روی دی وی دی بصورت مستقیم بوده که با ارایه خدمات در این زمینه توانسته ایم کلیه سی دی خام های مصرفی را در ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی بصورت سفارشی سازی کرده و استفاده از لوگو و مشخصات روی DVD بصورت م..
8,900 تومان
برند: Printing CD Naghsh مدل: چاپ CD
چاپ دیجیتال سی دی یا خدمات چاپ مستقیم روی سی دی : از سری خدمات ارایه شده در سی دی نقش در زمینه چاپ CD , DVD  ارایه خدمات بروی سی دی بصورت مستقیم می باشد که با ارایه خدمات چاپ سی دی به دو شیوه چاپ دیجیتال و چاپ افست ارایه می گردد که نسبت به حجم سفارش و تعداد سفارش و نوع استفاده از سی دی..
8,470 تومان
برند: Printing CD Naghsh مدل: چاپ و رایت DVD
چاپ و رایت دی وی دی :ارایه خدمات چاپ و رایت DVD از سری خدمات ارایه شده در مجتمع چاپ سی دی نقش بوده که برای آن دسته از مشتریان که علاوه بر خدمات چاپ اختصاصی روی  DVD  خدمات رایت دی وی دی و یا پر کردن دی وی دی را بهمراه داشته و مصارفی همچون تولیدات آموزشی ، فیلم های تبلیغاتی یا معرف..
9,250 تومان
برند: Printing CD Naghsh مدل: چاپ و رایت CD
چاپ و رایت سی دی : ارایه خدمت چاپ و رایت یا تکثیر سی دی از سری خدمات تخصصی این مجموعه  در حیطه محصولات لوح فشرده می باشد که علاوه بر خدمات چاپ مستقیم روی سی دی برای آن دسته از مشتریان که قصد تولید محتوی های آموزشی ، شرکت در همایش ها و نمایشگاه های مختلف جهت معرفی برند ، محصول و خدمات ر..
8,470 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)