منو
سبد خرید

چاپ سی دی

ارایه خدمات چاپ و تکثیر انواع لوح فشرده اعم از سی دی و دی وی دی :

خدمات ارایه شده در این وب سایت علاوه بر فروش ملزومات لوح فشرده بصورت تخصصی که بخشی از لازمه اصلی خدمات ما یعنی چاپ و تکثیر انواع سی دی و دی وی دی می باشد ارائه کلیه خدمات چاپ دیجیتال لوح های فشرده :

چاپ دیجیتال سی دی :

چاپ دیجیتال 8 رنگ بروی خود بدنه سی دی بصورت 8 رنگ با دستگاه های روز دنیا همچون کپی تراکس که توانسته بخش اصلی خدمات ما به مشتریان باشد بصورت تحویل روزانه و یکروزه قابل تحویل می باشد .

در گذشته به علت نبود فناوری چاپ مستقیم بروی سی دی استفاده از لیبل سی دی مرسوم بود که طرح مورد نظر بروی کاغذ های پشت چسب دار بصورت چاپ دیجیتال یا بصورت فرآیند چاپ افست کاغذ بر سطح لیبل چاپ می شد و بعد از عملیات برش و قالب زدن بروی بدنه سی دی چسبانده می شد که البته در حال حاضر هم این خدمات در بیشتر مجموعه ها قابل ارایه می باشد که مجموعه سی دی نقش نیز یکی از پیشرو ترین ارایه دهندگان چاپ لیبل سی دی می باشد که با وجود تمام دقت بعه عمل آورده شده در چاپ لیبل و عملیات چسباندن گاها شاهد نخواندن سی دی هستی که این امر علت ضخامت بوجود آنده و بالانس نچسبیده شدن لیبل سی دی می باشد .

با گذشت و ورود تکنولوژی های چاپ مستقیم بروی سی دی استفاده از لیبل راهکار استانداردی تلقی نمی شود و از این رو این مجموعه با ارایه خدمات چاپ سی دی به شیوه دیجیتال که امکان چاپ بروی سی دی خام را بر خلاف سی دی های استمپری که نیازمند رایت بوده فرام نموده ایم

کلیه فرآیند چاپ دیجیتل بدینگونه بوده که با ارایه طرح از سمت مشتریان یا ثبت سفرش در بخش طراحی مجموعه سی دی نقش و تایید طرح ارایه شده از طراحان به مشتری و تایید نهایی عملیات چاپ با تهیه سی دی خام پرینتیبل که سطحی کامل سفید و پوشیده شده از ماده ای به نام پرینتیبل که قدرت جذب بالای مرکب را دارد تهیه شده ( که در این فروشگاه نیز قابل ارایه می باشد ) و بسته به نوع انتخاب مشتری از برندهای در حال حاضر نسبت به چاپ8 رنگ معادل 5800Dpi بروی سی دی چاپ می شود که ارایه نمونه چاپ CD به مشترین بصورت حضوری یا فیر حضوری قابل انجام می باشد و مشمول هزینه نبوده و رایگان انجام میگیرد .

ارایه خدمات چاپ دیجیتال سی دی همانند چاپ استمپری حداقل 1000 حلقه را نداشته و با تیراژ پایین تر و در یافت سی دی با طرح سازمان یا شرکت بصورت خام قابل تحویل و انجام می باشد و از نظر زمانبندی با زمانبندب بالا و تحویل 1 الی 2 روزه قابل انجام و ارایه به مشتریان می باشد و در ادامه انتخاب نوع سی دی خام های پیشنهادی در ادامه صفحه به حضورتان جهت برسی و انتخاب ارایه می گردد .

رایت سی دی :

ارایه خدمات تکثیر CD یا به اصطلاح رایت سی دی در تعداد بالا یکی دیگر از خدمات قابل ارایه در این مجموعه می باشد که گاها بخاطر عدم زمانبندی دقیق شاهد نرسیدن به خدمات تبلیغاتی در نمایشگاه ها مختلف یا جدا از زمان بندی ارایه کاتالوگ ها بجای استفاده از کاتالوگ کاغذی استفاده از سی دی کاتالوگ با توجه به بروز شده همگانی ارگانها و سازمان ها هستیم که انجام خدمات تکثیر سی دی بصورت تک تک بسیار سخت و دشوار می باشد که این مجموعه با مجهز بودن به دستگاه های تکثیر س یدی با سرعت و دقت بالا و بصورت سری با تحویل روزانه در ادامه خدمات چاپ سی دی به شیوه دیجیتال بدون هزینه و رایگان جزو خدمات مجموعه انجام می شود .

کلیه خدمات چاپ و تکثیر سی دی در این مجموعه بصورت تحویل الی 2 روزه قابل انجام و ارایه به مشتریان می باشد .

چاپ دیجیتال دی وی دی :

خدمات چاپ دیجیتال در دی وی دی همانند چاپ دیجیتال CD بوده و با تفاوت اصلی در بحث مواد اولیه که نوع متریال در چاپ CD دیسکت با ظرفیت 700 مگ و در نوع دی وی دی 4/7 گیگ در نوع معمول در نظر گرفته می شود کلیه کیفیت های رنگی در چاپ DVD همانند چاپ CD بسیار با کیفیت و لوپ بالای رنگی همچون چاپ سی دی قابل ارایه بوده و نمونه گیری رایگان در بحث خدمات چاپ در چاپ DVD بصورت کاملا رایگان بصورت حضوری یا انجام نمونه گیری و ارسالعکس از طریق شبکه های اجتماعی قابل ارسال برای مشتریان می باشد که در نهایت در صورت تایید نسبت به چاپ دی وی دی در تعداد بال بدون نگرانی و طبق نمونه چاپ ارایه شده بروی بدنه دی وی دی قابل تصمصم گیری برا مشتریان باشد .

خدمات چاپ دیجیتال دی وی دی با توجه به حسایت بالاتر نسبت به سی دی که ظرفیت کمتری داشته بسیار اهمیت داشته و از آنجایی که بیشترین هزینه چاپ دی وی دی مشمول متریال اولیه یهنی دی وی دی خام می گردد پیشنهاد می شود استفاده از دی وی دی های باگراید بالا در بحث چاپ DVD بصورت خام لحاظ شود تا کاربر و کاربران در زمانبندی رایت در دراز مدت مشمول زحمت و خسارت نگردن این موضوع اولین مسئله و پیشنهاد مجموعه سی دی نقش به مشتریان عزیز و گرامی می باشد که با توجه به نوع دی وی دی خام پیشنهادی نسبت به خدمات چاپ دی وی دی به شما پیشنهاد می گردد .

دی وی دی های استفاده شده در این مجموعه از محصولات قابل فروش در فروشگاه و به انتخاب شما قابل نجام می باشد که کلیه درجه بندی محصولات دی وی دی خام پرینتیبل در قسمت مشخصات فنی هر محصول بصورت درجه بندی و گراید A تا AAA یعنی سطح بالای کیفی در تولیدات سیدی خام و تولیددی وی دی خام تعیین و معرفی گردیده است .

کلیه خدمات چاپ دی وی دی بصورت دیجیتال در این مجتمه چاپی با تحویل 1 الی 2 روزه و بدون محدودیت در چاپ و تعداد قابل انجام و ارایه می باشد و در ادامه انتخاب نوع دی وی دی خام های پرینتیبل پیشنهادی در ادامه صفحه به حضورتان جهت برسی و انتخاب ارایه می گردد ..

خدمات تکثیر DVD:

ارایه خدمات تکثیر DVD و یا رایت دی وی دی در این مجموعه همچون خدمات تکثیر CD با تحویل یکروزه یا زمانبندی مشخص به مشتریان قابل تحویل می باشد ادامه روند چاپ دی وی دی گاها همراه با رایت دیتا و اطلاعات همراه می باشد که رایت حجمه بالای سفارشات تو سط مشتری و تک تک کاری بسیار سخت و دشوار بوده که این امر در سی دی نقش با حداقل زمانبندی و همراه با سفارشات چاپ دی وی دی قابل انجام می باشد.

کلیه خدمات تکثیر دی وی دی بر خلاف تکثیر سی دی در این مجموعه مشمول هزینه می باشد که در بحث رایت سی دی بخاطر حجم کم محتوی که نهایتا به 700 مگ ختم می شد زمان و انرژی از کل گرفته نمی شد ولی دی وی دی با توجه به حجم بالا در رایت و زمان و انژی زیاد در تکثیر جزو خدمات هزینه دار این مجموعه محاسبه می شود .

قابل ذکر و عنوان می باشد تکثیر محتوی های برخلاف قوانین حاکم بر کشور و رعایت حق کپی رایت در تمام شیوه های چاپ دیجیتال سی دی ،چاپ و تکثیر سی دی ،چاپ دی وی دی به شیوه دیجیتال و چاپ بهمراه تکثیر دی وی دی در شیوه دیجیتال مد نظر قرار گرفته می شود و محتوی های که نیاز به مجوز داشته ارائه مجوز و نامه های رسمی لازمه ثبت و انجام سفارشات می باشد .

انتخاب نوع دی وی دی و سی دی خام های پیشنهادی در ادامه صفحه ب حضورتان جهت برسی ارایه می گردد و در روند بسته بندی در مجموعه سی دی نقش بدین گونه می باشد که پیش فرض بر مبنای شیرینگ 100 عددی بوده و در صورت سفارشی کردن از طرف مشتریان مبنی بر ارایه محصول در بسته بندی های مختلف اعم از : قاب سی دی ، قاب دی وی دی در تعداد های قاب تک ، دوبل ،4 تایی و .. و همچنین انواع ولت های کاغذی که شامل پاکت وانواع دی جی پک می باشد قابل ارایه می باشد .

برند: Final مدل: دی وی دی پرینتیبل فینال
دی وی دی خام پرینتیبل فینال (Final) :با قابلیت چاپ مستقیم بروی دی وی دی و امکان ذخیره سازی اطلاعات و رایت دی وی دی تا حجم 4.7 گیگ از محصولات درجه کیفی بالا محسوب می شود ،دی وی دی پرینتیبل فینال با قابلیت چاپ مستقیم امکان جذب مرکب و چاپ طرح با کیفیت 8400Dpi را داشته از خصوصیات بارز این محصول..
4,740 تومان
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی تک کریستال
قاب دی وی دی کریستال 14 میل ( CRYSTAL ) :قاب دی وی دی یکی از محصولات با کیفیت در بسته بندی انواع دی وی دی و سی دی و همچنین تولید پک های نرم افزاری می باشد از قاب DVD جهت نگهداری و جلوگیری از هر گونه خط و خش و آسیب استفاده می شوداین قاب با کیفیت بالا در تولید توانسته رضایت بالایی از مشتر..
5,300 تومان
برند: AKO STAR مدل: قاب پهن کف مشکی
قاب سی دی پهن کف مشکی (AKO Star):این قاب CD با توجه به قابلیت کاور دو رو یه که در کفه زیرین قاب و کفه رویه قاب تعبیه شده و امکان جایگذاری کاور را داشته جزو پر مصرف ترین قاب در تولید و تکثیر آلبوم های موسیقی را به خو اختصاص داده استقاب CD پهن کف مشکی که در بازار با نامهای قاب جول ،قاب پهن سی ..
7,500 تومان 7,800 تومان
لیبل سی دی مات Myone لیبل سی دی مات Myone
جدید داغ -7 %
برند: MyOne مدل: لیبل سی دی مات Myone
لیبل سی دی مات Myone:لیبل سی دی مات همانند محصول مشابه لیبل سی دی براق بوده که برچسب سی دی خام که با قابلیت پرینت مستقیم بروی لیبل و چسباندن بروی سی دی را داشته این لیبل بصورت پشت چسب دار بوده و امکان چاپ با دستگاه های جوهر افشان را دارد .لیبل سی دی ارائه شده در فروشگاه سی دی نقش  به صو..
135,000 تومان 145,000 تومان
برند: MyOne مدل: فتوگلاسه 115 گرم
کاغذ فتوگلاسه Myone:کاغذ فتوگلاسه Myone که جهت استفاده در پرینتر های جوهر افشان بوده و با قابلیت جذب بالای مرکب در مصرف انواع خدمات چاپ دیجیتال در سایز A4  بصورت فتو گلاسه یکرو در گرماژ 115 گرم در این فروشگاه عرضه می گردد ارایه این محصول به سبب مصرف دوستانی که جهت چاپ کاور قاب دی وی دی مورد..
87,000 تومان
برند: Final مدل: سی دی پرینتیبل فینال
سی دی پرینتیبل فینال ( Final) :سی دی خام فینال با کیفیت بالا در بحث چاپ مستقیم و جذب مرکب و همچنین رایت با سرعت های مختلف 12X ,16X,52X که امکان ذخیره سازی انواع اطلاعات نرم افزاری ، دیتا ،موسیقی و ویدیو را دارد این سی دی با قابلیت پرینتیبل بودن امکان چاپ مستقیم بر سی دی را توسط پرینتر های جوهر ا..
5,500 تومان
برند: Duplico مدل: سی دی پرینتیبل داپلیکو
سی دی پرینتیبل داپلیکو (Duplico): یکی از بهترین سی دی ها و با درجه کیفی AA+ که مخصوص مراکز درمانی بوده و با قابلیت چاپ سی دی با کیفیت بالا و از طرفی رایت سی دی بدون خطا و حداقل درصد خرابی که با امکان ذخیره سازی انواع اطلاعات از قبیل دیتا ، موسیقی ها با فرمت AUDIO و انواع ویدیو را دارد.C..
5,300 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)