منو
سبد خرید

فروش انواع محصولات کارخانه پارسا سی دی (parsacd)

سلفون دی وی دی بسته ای سلفون دی وی دی بسته ای
جدید داغ
برند: PARSA CD مدل: سلفون دی وی دی بسته 100 عددی
سلفون دی وی دی بسته ای 100 عددی :این محصول همانند سلفون سی دی بسته ای از نظر تعداد بسته بندی گردیده است و هدف از بسته بندی این محصول قابل خرید بودن جهت آن دسته از مشتریان که نیاز خیلی زیادی به این محصول را ندارن تولید و فراهم گردیده است این محصول با مشخصات ضاهری سلفون دی وی دی ولی در بسته بندی 1..
18,000 تومان
قیمت بدون مالیات:18,000 تومان
برند: PARSA CD مدل: سلفون سی دی 100 عددی
سلفون سی دی بسته ای 100 عددی :سلفون سی دی شفاف درب چسب دار در بسته بندی 100 عددی و جهت خرید آن دسته از مشتریان که با توجه به نیاز و تعداد نیاز به خرید سلفون سی دی را دارند در این فروشگاه بصورت بسته بندی 100 عددی ارایه می گردد .سلفون سی دی شفاف به صورت چسب دار در قسمت درب محصول این اجازه را ب..
17,500 تومان
قیمت بدون مالیات:17,500 تومان
سی دی خام آریتا (Arita)
جدید -9 %
برند: PARSA CD مدل: سی دی ARITA
سی دی خام آریتا (Arita) شیرینگ 50 عددی : سی دی خام آریتا با ظرفیت 700 مگا بایت  و امکان ذخیره سازی انواع اطلاعات اعم از رایت دیتا ، رایت آهنگ ،رایت انواع ویدیو و با قایلیت رایت انواع سی دی نرم افزار از بهترین نوع سی دی خام با تولید در دره بندی گراید A  از سری محصولات جدید این فروش..
2,180 تومان 2,400 تومان
قیمت بدون مالیات:2,180 تومان
سی دی پرینتیبل ملودی (Melody) سی دی پرینتیبل ملودی (Melody)
جدید داغ ناموجود
برند: PARSA CD مدل: سی دی پرینتیبل ملودی
سی دی پرینتیبل ملودی (Melody) :سی دی پرینتیبل ملودی (Melody) این محصول با قابلیت چاپ مستقیم بروی خود و دارا بودن ظرفیت رایت تا حجم 690 مگ امکان ذخیره سازی و رایت انواع دیتا ،ویدیو ،موسیقی و اطلاعات را دارد CD Printlable Melody با کیفیت بالای چاپ و جذب مرکب فروش بالایی را به خود اختصاص داده است ...
2,580 تومان
قیمت بدون مالیات:2,580 تومان
پاکت درایوری مربع پاکت درایوری مربع
جدید ناموجود
برند: PARSA CD مدل: پکت درایوری مربع
پاکت درایوری مربع : پاکت درایوری مربع همانند محصول مشابه پاکت درایوری دایره که در بسته بندی 100 عددی و بصورت کاغذی تولید و بفروش می رسد با قابلیت پنجره دار بودن این محصول امکان مشاهده طرح روی سی دی را در زیره طلق داشته این محصول با توجه به همراهی همیشگی با پک های نرم افزاری با نام پاکت ..
30,000 تومان
قیمت بدون مالیات:30,000 تومان
برند: PARSA CD مدل: دی وی دی پرینتیبل ملودی
دی وی دی خام پرینتیبل ملودی (Melody):دی وی دی قابل چاپ با برند ملودی که امکان چاپ مستقیم بروی خود دی وی دی رابرای دستگاه های جوهر افشان فراهم می کند و با امکان رایت دی وی دی تا حجم 4/7 گیگ اطلاعات از قبیل انواع دیتا ،نرم افزار ،ویدیو و انواع اطلاعات قابل ذخیره سازی را داشته در این محصول دی وی دی..
2,985 تومان
قیمت بدون مالیات:2,985 تومان
برند: PARSA CD مدل: دی وی دی پرینتیبل اورهد
دی وی دی پرینتیبل اورهد (Overhead) :دی وی دی پرینتیبل اورهد با قابلیت چاپ مستقیم روی دی وی دی و رایت محتوی تا حجم 4/7 گیگ از انواع اطلاعات همچون ویدیو ،موسیقی ، فیلم و انواع نرم افزار و همچنین سازگار با انواع دستگاه های پخش و پلیر های موجود در بازار را دارد .دی وی دی پرینتیبل اورهد با درجه ک..
2,750 تومان
قیمت بدون مالیات:2,750 تومان
سی دی پرینتیبل PRS
جدید -26 %
برند: PARSA CD مدل: سی دی پرینتیبل PRS
سی دی پرینتیبل  PRS : ارایه سی دی خام PRS یا با نام تجاری RPS  که با قابلیت پرینتیبل بودن و فراهم کردن خدمات چاپ مستقیم بروی خود را به عنوان یک سی دی پرمصرف با عنوان چاپ سی دی پی آر اس را به خود فراهم نموده است استفاده از سی دی پرینتیبل PRS  جهت رایت و ذخیره سازی انواع ا..
1,590 تومان 2,150 تومان
قیمت بدون مالیات:1,590 تومان
برند: PARSA CD مدل: دی وی دی پرینت ایبل PRS
دی وی دی پرینت ایبل Rps-PRS: دی وی دی پرینت ایبل یا دی وی دی پرینتیبل Rps که به دی وی دی پرینتیبل PRS نیز در فروشگاه های مختلف عرضه می گردد یکی از محصولات تولید داخلی با قابلیت چاپ مستقیم بوده که در این فروشگاه عرضه می گردد دی وی دی خام PRS  در رده تولیدی پایین تری از محصولات مشاب..
1,680 تومان
قیمت بدون مالیات:1,680 تومان
برند: PARSA CD مدل: سی دی خام ملودی
سی دی خام ملودی باکس دار ( Melody ) :سی دی خام ملودی با طرفیت 690 مگ امکان بارگزاری و رایت سی دی رادر انواع دیتا ،موسیقی و آهنگ ،انواع ویدیو ، نرم افزار و انواع دیتا های مختلف قابل رایت شدن را دارد استفاده از سی دی خام جهت جابجایی اطلاعات و بایگانی اطلاعات استفاده می شود .این سی دی با ت..
2,990 تومان
قیمت بدون مالیات:2,990 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)