منو
سبد خرید

قاب سی دی

تولید و ارایه قاب سی دی در انواع باریک و پهن و رنگ بندی مشکی و شفاف:

استفاده از قاب سی دی در نگهداری سی دی و جلوگیری از خط و خش و آسیب بسیار حائز اهمیت میباشد ،تولیدات قاب این مجموعه در انواع مختلف قاب باریک سی دی یا به اصطلاح قاب اسلیم که در قطر 5 میل تولید می گردد و در دو نوع قاب باریک کف مشکی و قاب باریک کف شفاف قابل ارایه می باشد این قاب با عطف 5 میل رد کارتن های 200 عددی بسته بندی و ارایه می گردد .

نوع دوم قاب پهن سی دی که در بازار با نام های قاب پهن ، قاب 7 میل ، قاب جول سی دی ، قاب درنا و قاب های آلبوم موسیقی بفروش می رسد این قاب همانند قاب باریک یا اسلیم در دو نوع شفاف و قاب پهن مشکی تولید و بفروش می رسد در نوع قاب پهن سی دی شفاف محصول بصورت 50 عددی بسته بندی و بفروش می رسد و در نوع قاب پهن کف مشکی در کارتن های 100 عددی بسته بندی و قابل ارایه می باشد .

برند: CRYSTAL مدل: DVD Digi Tray
دیجی تری شیشه ای مستطیل :استفاده از دی جی تری مستطیل در ساخت و تولید انواع دی جی پک های نرم افزاری که بصورت مستیل تولید می گردد مورد استفاده واقع می شود تولید این کفه شیشه ای از مواد درجه یک و با کیفیت ساخته شده که این محصول  در انواع دیجی پک مربع در یک مدل و در نوع مستطیل در انواع کفه شیشه..
9,870 تومان
برند: AKO STAR مدل: قاب باریک سی دی شفاف
قاب باریک سی دی شفاف کریستال (CRYSTAL ) :قاب سی دی شیشه ای شفاف با ابعاد مربع که قابلیت جایگذاری یک عدد سی دی را داشته این قاب با کف شفاف و یخی مانند و درب رویه به حالت شیشه ای که باعث شده در بیشتر موارد نیازی به چاپ کاور نداشته باشد و از روی قاب طرح چاپ شده بروی سی دی قابل دیدن می باشد. ..
9,800 تومان
قاب سی دی باریک کف مشکی (CRYSTAL ) قاب سی دی باریک کف مشکی (CRYSTAL )
ناموجود
برند: CRYSTAL مدل: قاب سی دی کف مشکی
قاب باریک سی دی کف مشکی کریستال (CRYSTAL ) :قاب سیدی شیشه ای با ابعاد مربع که قابلیت جایگذاری یک عدد سی دی را داشته این قاب با کف مشکی و درب رویه به حالت شیشه ای که باعث شده در بیشتر موارد نیازی به چاپ کاور نداشته باشد و از روی قاب طرح چاپ شده بروی سی دی قابل دیدن می باشد.این نوع از قاب..
8,980 تومان
برند: CRYSTAL مدل: قاب سی دی پهن شفاف
قاب سی دی پهن جول ( شفاف ) :قاب سی دی پهن شفاف با عطف 10 میلی متر  که بیشترین مصرف این قاب جهت تولید انواع آلبوم های موسیقی و صوتی استفاده می شود ،این قاب با دارا بودن فضای مناسب جهت جایگذاری کاور قاب سی دی در قسمت زیرین کار و در قسمت رویه کار باعث شده تا در زمان چاپ کاور با دو اندازه..
12,200 تومان
برند: AKO STAR مدل: قاب پهن کف شفاف
قاب سی دی پهن کف شفاف آکو استار (AKO Star) :قاب سی دی پهن کف شفاف مناسب جهت تولید آلبوم موسیقی خوانندگان که با امکان جایگذاری کاور قاب سی دی چاپ شده در زیر و رویه کار و دارای عطف 1 سانت می باشد که مدل قاب تمام شفاف با کیفیت بالا در تولیدات انواع قاب CD و قاب DVD  از برند آکو استار در فروشگا..
12,500 تومان
برند: AKO STAR مدل: قاب پهن کف مشکی
قاب سی دی پهن کف مشکی (AKO Star):این قاب CD با توجه به قابلیت کاور دو رو یه که در کفه زیرین قاب و کفه رویه قاب تعبیه شده و امکان جایگذاری کاور را داشته جزو پر مصرف ترین قاب در تولید و تکثیر آلبوم های موسیقی را به خو اختصاص داده استقاب CD پهن کف مشکی که در بازار با نامهای قاب جول ،قاب پهن سی ..
10,800 تومان 11,000 تومان
برند: CRYSTAL مدل: کفه دی جی پک سی دی
کفه شیشه ای دیجی پک جهت ساخت آلبوم های موسیقی :ارایه و ساخت انواع دیجی پک های آلبوم های موسیقی یکی از خدمات نوین و قابل ارایه در مجتمع چاپ سی دی نقش می باشد ارایه ملزوماتی همچون کفه سی دی جهت ساخت آلبوم های موسیقی که در بازار با عناوینی همچون کفه سی دی ،کفه دیجی تری ،کفه دی جی پک و یا کفه شیشه ا..
7,500 تومان 8,750 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)