منو
سبد خرید

قاب دی وی دی

تولید انواع قاب دی وی دی و قاب سی دی :

استفاده از قاب دی وی دی و بسته بندی در قاب های مختلف دی وی دی با توجه به وجود نگهدارنده های تعبیه شده در داخل قاب جهت جایگذاری انواع CD و DVD باعث می شود تا حداقل آسیب وارده بروی دیسکت ها اعمال شود و از طرفی ارایه قاب دی وی دی در بسته های نرم افزاری ،تبلیغاتی ،انواع ویدیوها و رسانه های دیجیتالی لازمه هر محتوی می باشد .

این مجموعه با در دست داشتن دستگاههای تولید انواع قاب های سی دی توانسته سهم به سزایی از مصرف این قاب ها را فراهم آورد و با توجه به نیاز مشتریان تولید قاب در انواع مشکی و شفاف لحاظ رنگ بندی ، و از نظر تعداد در تعداد نگهدارنده های متغییر در تولیدات خود دارد که از انواع آن می توان موارد ذیل را نام برد :

قاب دی وی دی تک در دو مدل تک براق ، تک مات در نوع مشکی و در نوع شفاف این محصول در دو نوع قاب DVD بلوری شفاف و قاب DVD کریستال 14 میل شفاف ، در تعداد نگهدارنده بیشتر بر مبنای ظرفیت قاب ها در انواع قاب دوبل ،قاب دی وی دی 4 تایی ، قاب دی وی دی 6 تایی ، قاب دی وی دی 8 تایی ، قاب دی وی دی 10 تایی و نهایتا قاب دی وی دی 12 تایی قابل ارایه می باشد .

شایان ذکر است که در تمامی قاب های تولید شده در این مجموعه با فراهم آوردن محل تعبیه کاور قاب در اندازه های مختلف در پشت قاب با وجود سلفون دو سر دوخت امکان جایگذاری کاور قاب فراهم گردیده است .

برند: CRYSTAL مدل: DVD Digi Tray
دیجی تری شیشه ای مستطیل :استفاده از دی جی تری مستطیل در ساخت و تولید انواع دی جی پک های نرم افزاری که بصورت مستیل تولید می گردد مورد استفاده واقع می شود تولید این کفه شیشه ای از مواد درجه یک و با کیفیت ساخته شده که این محصول  در انواع دیجی پک مربع در یک مدل و در نوع مستطیل در انواع کفه شیشه..
9,870 تومان
قاب دی وی دی بلوری شفاف (CRYSTAL ) قاب دی وی دی بلوری شفاف (CRYSTAL )
ناموجود
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی بلوری شفاف
قاب دی وی دی بلوری شفاف ( CRYSTAL ) :قاب دی وی دی بلوری شفاف یا قاب دی وی دی کریستال که با گوشه های محدب در زاویه های قاب و امکان جایگذاری کاور در پشت قاب را داشته یکی از محصولات فروشگاه تخصصی سی دی نقش می باشد قاب DVD بلوری که با قابلیت جایگذاری یک عدد CD یا DVD که یکی از بهترین نوع قاب دی..
5,500 تومان
قاب دی وی دی بلوری مشکی ( CRYSTAL ) قاب دی وی دی بلوری مشکی ( CRYSTAL )
ناموجود
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی بلوری مشکی
قاب دی وی دی بلوری مشکی ( CRYSTAL ) :قاب بلوری مشکی با امکان جایگذاری یک حلقه سی دی یا دی وی دی که با گوشه های محدب از بهترین نوع قاب در قاب های DVD محسوب می شود این محصول با امکان جایگذاری کاور در پشت قاب فضای مناسب را جهت جایگذاری کاور قاب دی وی دی تبلیغاتی را فراهم نموده است .قاب بلو..
5,870 تومان
برند: AKO STAR مدل: قاب دی وی دی تک آکو استار
قاب دی وی دی تک براق آکو استار (AKO Star) :قاب دی وی دی تک براق با برند آکو استار از محصولات ارایه شده در بسته بندی انواع محصولات نرم افزاری انواع پک های فیلم و ویدیو های تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد که این محصول همانند قاب های دی وی دی تک براق ب برند های رویال و رادو و قاب با کیفیت تر..
5,300 تومان
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی تک براق
قاب دی وی دی تک براق رویال ( ROYAL ):قاب دی وی دی تک براق رویال این قاب جهت بسته بندی یک عدد دیسک قابل استفاده بوده و بسته بندی در محصولات نرم افزاری همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده که این بسته بندی تاثیر بسزایی در فروش یک کالا همیشه داشته که در یحث تولید پکیج های نرم افزاری و ارایه یک ..
5,200 تومان
برند: AKO STAR مدل: قاب دی وی دی تک مات (Ako Star)
قاب دی وی دی تک مات آکو استار (AKO Star):قاب دی وی دی تک مات با برند آکو استار (AKO Star ) از محصولات ارایه شده در بسته بندی انواع محصولات نرم افزاری انواع پک های فیلم و ویدیو های تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد که این محصول همانند قاب های دی وی دی تک براق با برند های رویال و رادو و قاب با کیف..
5,280 تومان
قاب دی وی دی تک کریستال ( CRYSTAL ) قاب دی وی دی تک کریستال ( CRYSTAL )
ناموجود
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی تک کریستال
قاب دی وی دی کریستال 14 میل ( CRYSTAL ) :قاب دی وی دی یکی از محصولات با کیفیت در بسته بندی انواع دی وی دی و سی دی و همچنین تولید پک های نرم افزاری می باشد از قاب DVD جهت نگهداری و جلوگیری از هر گونه خط و خش و آسیب استفاده می شوداین قاب با کیفیت بالا در تولید توانسته رضایت بالایی از مشتر..
8,950 تومان
قاب دی وی دی تک شفاف کریستال ( CRYSTAL ) قاب دی وی دی تک شفاف کریستال ( CRYSTAL )
ناموجود
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی شفاف 14 میل کریستال
قاب دی وی دی تک شفاف  14 میل کریستال  ( CRYSTAL ) : استفاده از قاب در بسته بندی انواع محصولات نرم افزاری اعم از سی دی و دی وی دی جهت جلوگیری از هر گونه خط و خش و نشست انواع گرد و غبار بروی سطح دی وی دی مورد استفاده قرار می گیرد که بسته به تعداد دیسکت ها از انواع قاب های ..
8,730 تومان
قاب دی وی دی دوبل شفاف ( Miri) قاب دی وی دی دوبل شفاف ( Miri)
ناموجود
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی دوبل شفاف
قاب دی وی دی دوبل شفاف ( Miri) :ارایه قاب دی وی دی در انواع مختلف دوبل شفاف و دوبل مشکی به منظور مصرف مشتریان و استفاده از قاب دی وی دی جهت نگهداری و آرشیو انواع دی وی دی و سی دی مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از قاب در تولیدات پک های نرم فزاری و بسته بندی انواع فیلم های خانگی مورد است..
3,950 تومان
برند: AKO STAR مدل: قاب دی وی دی دوبل آکو
قاب دی وی دی دوبل آکو استار (AKO Star): استفاده از قاب دی وی دی جهت نگهداری و  بسته بندی به عنوان روشی کاملا استاندارد در تولیدات انواع سی دی خام و دی وی دی خام مورد تایید می باشد استفاده از قاب دی وی دی 2 تایی که با داشتن دو نگهدارنده سی دی قابلیت حمل دو عدد لوح فشرده را دارد در ..
5,250 تومان
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی دوبل براق
قاب دی وی دی دوبل براق رویال (ROYAL):از قاب دی وی دی در نگهداری و بسته بندی سی دی و دی وی دی استفاده می شود این قاب با امکان نگهداری دو عدد سی دی و در دو نوع براق و مات تولید می گردد که این قاب با توجه به کیفیت تولید شده از پرفروش ترین نوع قاب در بین قاب های DVD در فروشگاه سی دی نقش می باشد . ..
5,180 تومان
برند: AKO STAR مدل: قاب دی وی دی مات دوبل
قاب دی وی دی دوتایی مات میری ( Miri ) :ارایه قاب دی وی دی در انواع مختلف دوبل براق و دوبل مات به منظور مصرف مشتریان و استفاده از قاب دی وی دی جهت نگهداری و آرشیو انواع دی وی دی و سی دی مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از قاب در تولیدات پک های نرم فزاری و بسته بندی انواع فیلم های خانگی مو..
5,150 تومان
نمايش 1 تا 12 از 20 (2 صفحه)