منو
سبد خرید

قاب دی وی دی

قاب دی وی دی

تولید انواع قاب دی وی دی و قاب سی دی :

استفاده از قاب دی وی دی و بسته بندی در قاب های مختلف دی وی دی با توجه به وجود نگهدارنده های تعبیه شده در داخل قاب جهت جایگذاری انواع CD و DVD باعث می شود تا حداقل آسیب وارده بروی دیسکت ها اعمال شود و از طرفی ارایه قاب دی وی دی در بسته های نرم افزاری ،تبلیغاتی ،انواع ویدیوها و رسانه های دیجیتالی لازمه هر محتوی می باشد .

این مجموعه با در دست داشتن دستگاههای تولید انواع قاب های سی دی توانسته سهم به سزایی از مصرف این قاب ها را فراهم آورد و با توجه به نیاز مشتریان تولید قاب در انواع مشکی و شفاف لحاظ رنگ بندی ، و از نظر تعداد در تعداد نگهدارنده های متغییر در تولیدات خود دارد که از انواع آن می توان موارد ذیل را نام برد :

قاب دی وی دی تک در دو مدل تک براق ، تک مات در نوع مشکی و در نوع شفاف این محصول در دو نوع قاب DVD بلوری شفاف و قاب DVD کریستال 14 میل شفاف ، در تعداد نگهدارنده بیشتر بر مبنای ظرفیت قاب ها در انواع قاب دوبل ،قاب دی وی دی 4 تایی ، قاب دی وی دی 6 تایی ، قاب دی وی دی 8 تایی ، قاب دی وی دی 10 تایی و نهایتا قاب دی وی دی 12 تایی قابل ارایه می باشد .

شایان ذکر است که در تمامی قاب های تولید شده در این مجموعه با فراهم آوردن محل تعبیه کاور قاب در اندازه های مختلف در پشت قاب با وجود سلفون دو سر دوخت امکان جایگذاری کاور قاب فراهم گردیده است .

 

قاب دی وی دی بلوری شفاف قاب دی وی دی بلوری شفاف
جدید داغ
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی بلوری شفاف
قاب دی وی دی بلوری شفاف :قاب دی وی دی بلوری شفاف یا قاب دی وی دی کریستال که با گوشه های محدب در زاویه های قاب و امکان جایگذاری کاور در پشت قاب را داشته یکی از محصولات فروشگاه تخصصی سی دی نقش می باشد قاب DVD بلوری که با قابلیت جایگذاری یک عدد CD یا DVD که یکی از بهترین نوع قاب دی وی دی از تولیدات..
1,580 تومان
قیمت بدون مالیات:1,580 تومان
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی بلوری مشکی
قاب دی وی دی بلوری مشکی : قاب بلوری مشکی با امکان جایگذاری یک حلقه سی دی یا دی وی دی که با گوشه های محدب از بهترین نوع قاب در قاب های DVD محسوب می شود این محصول با امکان جایگذاری کاور در پشت قاب فضای مناسب را جهت جایگذاری کاور قاب دی وی دی تبلیغاتی را فراهم نموده است . قاب ..
1,570 تومان
قیمت بدون مالیات:1,570 تومان
قاب دی وی دی تک براق قاب دی وی دی تک براق
جدید داغ
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی تک براق
قاب دی وی دی تک براق : این قاب جهت بسته بندی یک عدد دیسک قابل استفاده بوده و بسته بندی در محصولات نرم افزاری همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده که این بسته بندی تاثیر بسزایی در فروش یک کالا همیشه داشته که در یحث تولید پکیج های نرم افزاری و ارایه یک سی دی یا دی وی دی بصورت پک بسیار با اهمیت و لازمه ..
1,320 تومان
قیمت بدون مالیات:1,320 تومان
قاب دی وی دی تک کریستال قاب دی وی دی تک کریستال
جدید داغ
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی تک کریستال
قاب دی وی دی کریستال 14 میل : قاب دی وی دی یکی از محصولات با کیفیت در بسته بندی انواع دی وی دی و سی دی و همچنین تولید پک های نرم افزاری می باشد از قاب DVD جهت نگهداری و جلوگیری از هر گونه خط و خش و آسیب استفاده می شود این قاب با کیفیت بالا در تولید توانسته رضایت بالایی از مشتریان را به خود اختص..
1,420 تومان
قیمت بدون مالیات:1,420 تومان
برند: CRYSTAL مدل: DVD Digi Tray
دیجی تری شیشه ای مستطیل :استفاده از دی جی تری مستطیل در ساخت و تولید انواع دی جی پک های نرم افزاری که بصورت مستیل تولید می گردد مورد استفاده واقع می شود تولید این کفه شیشه ای از مواد درجه یک و با کیفیت ساخته شده که این محصول  در انواع دیجی پک مربع در یک مدل و در نوع مستطیل در انواع کفه شیشه..
1,550 تومان
قیمت بدون مالیات:1,550 تومان
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی شفاف 14 میل کریستال
قاب دی وی دی تک شفاف  14 میل کریستال : استفاده از قاب در بسته بندی انواع محصولات نرم افزاری اعم از سی دی و دی وی دی جهت جلوگیری از هر گونه خط و خش و نشست انواع گرد و غبار بروی سطح دی وی دی مورد استفاده قرار می گیرد که بسته به تعداد دیسکت ها از انواع قاب های دی وی دی تک ،قاب&n..
1,845 تومان
قیمت بدون مالیات:1,845 تومان
قاب دی وی دی دوبل براق قاب دی وی دی دوبل براق
جدید داغ
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی دوبل براق
قاب دی وی دی دوبل براق :از قاب دی وی دی در نگهداری و بسته بندی سی دی و دی وی دی استفاده می شود این قاب با امکان نگهداری دو عدد سی دی و در دو نوع براق و مات تولید می گردد که این قاب با توجه به کیفیت تولید شده از پرفروش ترین نوع قاب در بین قاب های DVD در فروشگاه سی دی نقش می باشد .در پشت این م..
1,340 تومان
قیمت بدون مالیات:1,340 تومان
برند: AKO STAR مدل: قاب دی وی دی مات دوبل
قاب دی وی دی دوتایی مات :ارایه قاب دی وی دی در انواع مختلف دوبل براق و دوبل مات به منظور مصرف مشتریان و استفاده از قاب دی وی دی جهت نگهداری و آرشیو انواع دی وی دی و سی دی مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از قاب در تولیدات پک های نرم فزاری و بسته بندی انواع فیلم های خانگی مورد استفاده قرار می ..
1,320 تومان
قیمت بدون مالیات:1,320 تومان
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی 4 تایی
قاب دی وی دی 4 عددی براق :این قاب دی وی دی مخصوص جایگذاری 4 حلقه سی دی یا دی وی دی می باشد از قاب دی وی دی جهت بسته بندی انواع CD و DVD استفاده می شود که امر بسته بندی در یک پکیج قابل فروش و قابل عرضه به بازار بسیار مهم و ضروری می باشد .قاب دی وی دی 4 عددی با کیفیت براق یکی از محصولات قابل ع..
2,900 تومان
قیمت بدون مالیات:2,900 تومان
برچسب پلمپ برچسب پلمپ
جدید داغ
برند: MyOne مدل: برچسب پلمپ و بسته بندی
برچسب پلمپ شیشه ای و گرد :برچسب پلمپ یا برچسب شیشه ای که بصورت گرد در قطر 3 سانت و 2 سانت در رول های مختلف در این مجموعه قابل ارایه می باشد جهت بسته بندی انواع جعبه های کادو ،انواع جعبه هاب بسته بندی شده و انواع قاب سی دی ،قاب دی وی دی تولید و عرضه می گردد .این برچسب با قدرت چسبندگی بالا بصو..
55 تومان
قیمت بدون مالیات:55 تومان
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی 6 تایی
قاب دی وی دی 6 عددی براق :از قاب دی وی دی 6 تایی جهت بسته بندی 6 دیسک همزمان در پک و بسته بندی استفاده می شود این قاب بصورت لت دار بوده و با امکان جایگذاری شش عدد CD یا DVD بیشترین تعداد در قاب های 14 میل را داشته که قاب های 14 میل با توجه به عطف همگی در کارتن های 100 عددی بسته بندی و ارایه می گ..
3,250 تومان
قیمت بدون مالیات:3,250 تومان
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی 8 عددی
قاب دی وی دی 8 عددی :قاب دی وی دی 8 عددی با امکان جایگذاری 8 حلقه دی وی دی یا سی دی با امکان جایگذاری کاور در پشت قاب که این محصول جزو محصولات شرکت رویال بوده و با عطف 22 میل ارایه می گردد.قاب دی وی دی 8 عددی با توجه به عطف قاب تعداد در کارتن این محصول بر خلاف محصولات قاب تک ،قاب دوبل ،قاب 4..
46,500 تومان
قیمت بدون مالیات:46,500 تومان
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)