منو
سبد خرید

سی دی پرینتیبل کینگ 600 عددی

سی دی پرینتیبل کینگ کارتن 600 عددی ( King)
سی دی پرینتیبل کینگ کارتن 600 عددی ( King)
جدید داغ ناموجود
سی دی پرینتیبل کینگ کارتن 600 عددی ( King)
سی دی پرینتیبل کینگ کارتن 600 عددی ( King)
سی دی پرینتیبل کینگ 600 عددی
  • موجودی: ناموجود
  • برند: PARSA CD
  • مدل: سی دی پرینتیبل کینک
  • وزن: 12.00kg
  • ابعاد: 40.00cm x 30.00cm x 20.00cm
  • SKU: کارتن
محصولات فروخته شده: 2200
محصولات بازدید شده: 955
2,380 تومان
قیمت بدون مالیات: 2,380 تومان
این کالا دارای حداقل 600 خرید می باشد.

سی دی خام پرینتیبل کینگ کارتن 600 عددی ( King):

سی دی پرینتیبل کینگ ( King) بصورت عمده و تعداد در کارتن 600 عددی یا 12 بسته 50 عددی که با قابلیت چاپ سی دی و رایت  و ذخیره سازی محتوی تا حجم 700 مگابایت به عنوان یک سی دی خام درجه یک محسوب می شود که بصورت کارتنی 600 عددی عرضه می گردد .

سی دی پرینتیبل کینگ که عمدتا در سفارشات چاپ مورد استفاده قرار می گیرد سهم بالایی در فروش سی دی خام و خرید سی دی خام از طرف مشتریان را داشته که قابلیت پرینتیبل بود یا سطح یکدست سفید سی دی که قابلیت چاپ را داشته و امکان جذب مرکب را بروی سی دی فراهم میکند در پرینتر های چاپ سی دی و یا بصورت صنعتی مورد چاپ استفاده می شود .

فروش سی دی پرینتیبل کینگ کارتن 600 عددی  در این آیتم جهت خرید آن  دسته از مشتریان که بصورت عمده خرید داشته فراهم گردیده است که عمده خرید بدین شکل بصورت خرید عمده سی دی خام مختص همکاران صنعت چاپ دیجیتال می باشد که با توجه به ثبت سفارشات از طرف مشتریان مبنی بر خدمات چاپ مورد خرید واقع می گردد .

محصول CD خام کینگ در بسته بندی شیرینگ و بهمراه لفاف و برگ معرفی سی دی در کارتن بصورت 12 پک 50 عددی و جمع 600 حلقه ای بفروش می رسد که جهت خرید کمتر این محصول ارایه این دیسک بصورت سی دی پرینتیبل کینگ شیرینگ 50 عددی نیز برای مشتریان جهت خرید اینترنتی سی دی خام فراهم گردیده است که اختلاف قیمت بین این دو محصول صرفا به جهت تخفیف مناسب جهت خرید همکاران اعمال گردیده است .

GRADE A : درجه کیفی بسیار بالا در تولید سی دی خام و دی وی دی خام در دنیا محسوب می شود که محصولسی دی پرینتیبل کینگ کارتن 600 عددی ( King) در رده تولیدی A در تولیدات را به خود اختصاص داده است .

مشخصات لوح فشرده
نام تجاریسی دی پرینتیبل کینگ (king)
نوع دیسکسی دی
تعداد در پک لوح فشرده50 حلقه
درجه بندی محصولگراید A
مرکز پخش عمدهسی دی نقش
نوع بسته بندی دیسکشیرینگ
قابلیت رایت مجدد لوح فشردهندارد
قابلیت چاپ مستقیم لوح فشردهدارد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب