منو
سبد خرید

سی دی خام چاپدار

سی دی خام چاپدار
سی دی خام چاپدار:

سی دی خام چاپدار یا سی دی خام معمولی از انواع سی دی خام های موجود با برند های مختلف که مشتریان هنگام رجوع به مراکز پخش سی دی خام یا فروشگاه های فروش سی دی خام با نام برند درخواست سی دی خام را عنوان می کنند مانند : سی دی خام باجت ، سی دی خام فینال ، سی دی خام پرینکو ،سی دی خام دیتا رایت ، سی دی خام سونی ، سی دی خام دکتر دیتا و .... که این عناوین که برند های سی دی می باشد در عامه به عنوان نوع CD خام خرید و بفروش می رسد .

از انواع بسته بندی سی دی خام ها در مرکز پخش سی دی خام ها نیز گاها مشتریان درخواست خود را عنوان می کنند مانند س یدی خام باکس دار فینال ،سی دی خام باکس دار دکتر دیتا ، سی دی خام شیرینگ باجت ،سی دی خام پک دار سونی ، سی دی خام قاب دار پرینکو که عناوین یا نام های ارایه شده در بازار سی دی خام نسبت به نوع بسته بندی بوده که معمولا سی دی های خام در انواع کیک باکس در انواع کیک باکس 10 عددی سی دی ، کیک باکس 25 عددی سی دی خام ، کیک باکس 50 عددی سی دی خام و در نوع شیرینگ یا وکیوم ها که به جهت اقتصادی بودن بسته بندی می شود در نوع شیرینگ بوده که در دو نوع 50 عددی شیرینگ و 100 عددی بسته بندی می شود .

از انواع بسته بندی اورجینال در سی دی های خام می توان به سی دی های قاب دار اشاره کرد که به سبب قیمت بالای این پک ها معمولا در بیشتر مراکز پخش سی دی بصورت تک فروشی ارایه می گردد .

سی دی باجت سی دی باجت
جدید -2 %
برند: BUDGET مدل: سی دی باجت
سی دی خام باجت: سی دی باجت درجه کیفی بالا در تولید سی دی و گراید AA که درجه بندی بالایی در تولید سی دی خام و دی وی دی خام می باشد را داشته این سی دی با امکان ذخیره سازی اطلاعات همچون : دیتا ،موسیقی ،آهنگ ،ویدیو ،و انواه مالتی مدیا و ویدیو را داشته که این سی دی بصورت شیرینگ و در حالت عادی با سرعت..
1,805 تومان 1,845 تومان
قیمت بدون مالیات:1,805 تومان
سی دی دکتر دیتا سی دی دکتر دیتا
جدید -7 %
برند: Dr.Data مدل: سی دی خام دکتر دیتا
سی دی دکتر دیتا باکس دار 50 عددی : این سی دی با کیفیت گراید AA در بین محصولات سی دی خام بوده سی دی دکتر دیتا با توجه به باکس دار بودن و قابلیت رایت سی دی تا حجم 690 مگ اطلاعات در سی دی نقش با قیمت پخش عمده سی دی بفروش می رسد . این سی دی با اامکان ذخیره سازی انواع اطلاعات : دیتا ،موسیقی ، فیلم ..
1,810 تومان 1,940 تومان
قیمت بدون مالیات:1,810 تومان
برند: Final مدل: سی دی فینال چاپدار
سی دی خام FINAL بصورت باکس دار 50 عددی این سی دی خام سازگار با تمامی دستگاه های ذخیره سازی و با امکان ذخیره سازی اطلاعات تا 700 مگ انواع موسیقی، ویدئو و یا انواع اطلاعات را داشته ودر نوع پرینتیبل این محصول با قابلیت پرینتیبل بودن سطح سی دی باعث شده است تا امکان چاپ مستقیم بروی بدنه سی دی که تو..
1,880 تومان
قیمت بدون مالیات:1,880 تومان
سی دی خام اپرو باکس دار سی دی خام اپرو باکس دار
جدید -1 %
برند: Final مدل: سی دی خام اپرو باکس دار
سی دی خام اپرو باکس دار : سی دی خام اپرو که محصول مشابه این برند با نام سی دی پرینتیبل اپرو پرینتیبل باکس دار بوده که در نوع پرینتیبل امکان چاپ مستقیم را داشته ودر نوع معمولی فقط امکان رایت محتوی تا حجم استاندارد 700 مگ و امکان رایت سی دی انواع اطلاعات : دیتا ،نرم افزار ، آلبوم موسیقی ، ویدیو و کلی..
1,815 تومان 1,830 تومان
قیمت بدون مالیات:1,815 تومان
مدل: سی دی خام EPOCH
سی دی خام ایپاک باکس دار : سی دی خام ایپاک سازگار با انواع دستگاه های پخش سی دی و با ظریفیت رایت تا حجم 700 مگ امکان رایت انواع اطلاعات از قبیل دیتا ،انواع آهنگ و موسیقی ،انواع نرم افزار و ویدیو را داشته که این محصول بصورت پ 50 عددی قابل ارایه می باشد . سی دی خام ایپاک با کیفیت عالی در رایت و نگه..
1,830 تومان
قیمت بدون مالیات:1,830 تومان
برند: PARSA CD مدل: سی دی خام ملودی
سی دی خام ملودی باکس دار : سی دی خام ملودی با طرفیت 690 مگ امکان بارگزاری و رایت سی دی رادر انواع دیتا ،موسیقی و آهنگ ،انواع ویدیو ، نرم افزار و انواع دیتا های مختلف قابل رایت شدن را دارد استفاده از سی دی خام جهت جابجایی اطلاعات و بایگانی اطلاعات استفاده می شود . این سی دی با تولید در سطح بالایی ..
1,850 تومان
قیمت بدون مالیات:1,850 تومان
سی دی خام راین بو باکس دار سی دی خام راین بو باکس دار
جدید ناموجود
مدل: سی دی راین بو
سی دی خام راین بو باکس دار : سی دی خام راینبو باکس دار 50 عددی در بسته بندی کیک بکس و با امکان ذخیره سازی انواع اطلاعات از قبیل دیتا ، موسیقی و آهنگ ،انواع نرم افزار و .... که سازگار با پخش در انواع دستگاه های اجرا و پخش اطلاعات می باشد . سی دی خام راینبو با بسته بندی بصورت بکس نشان از اهمیت در ..
1,820 تومان
قیمت بدون مالیات:1,820 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)