منو
سبد خرید

سی دی خام پرینتیبل

سی دی خام پرینتیبل

سی دی پرینتیبل : به سی دی هایی که قابلیت چاپ مستقیم در سی دی بوسیله یه پوشش کامل کشیده شده است پرینتیبل گویند .

از برند های تولید شده در سی دی خام و دی وی دی خام می توان به برند هایی ایرانی همچون ؛فینال در دو نوع سی دی خام و دی وی دی خام ، دکتر دیتا در مدل سی دی پرینتیبل ، داپلیکو در دو مدل سی دی پرینتیبل و دی وی دی پرینتیبل داپلیکو ، اورهد در دو نوع سی دی خام پرینتیبل اورهد و دی وی دی پرینتیبل اورهد و در انواع خارجی پرینتیبل می توان ب برند هایی همچون دی وی دی پرینتیبل بینگو ،دی وی دی پرینتیبل پرینکو ، سونی ، دی وی دی دیتا لایف و .... می توان اشاره کرد.

تمامی برند های تولید کننده پرینتیبل در دسته بندی های مختلف فروشگاه سی دی نقش قابل ارایه می باشد .

برند: Final مدل: سی دی پرینتیبل اپرو
سی دی خام پرینتیبل اپرو (Epro ):سی دی قابل چاپ یا به اصطلاح پرینتیبل که امکان چاپ مستقیم را روی سی دی دارد و با بسته بندی کیک باکس با کیفیت بالا و هم رده فینال پرینتیبل و داپلیکو در حال رقابت می باشد و امکان ذخیره سازی اطلاعات تا 700 مگ را دارد .سی دی اپرو پرینتیبل با پوشش سفید رنگ بر سطح سی..
2,780 تومان
قیمت بدون مالیات:2,780 تومان
مدل: سی دی پرینتیبل اورهد
سی دی پرینتیبل اورهد (Overhead):یکی از پر مصرف ترین نوع از سی دی های پرینتیبل بازار بوده و با توجه به قیمت مناسب این محصول از پرفروش ترین محصولات به شمار می رود این سی دی با قابلیت ذخیره سازی اطلاعات بصورت دیتا ،موسیقی ،ویدیو ،نرم افزار و انواع اطلاعات دیگر را در زمان بندی مشخصه ویدیویی 60 دقیقه..
2,640 تومان
قیمت بدون مالیات:2,640 تومان
مدل: سی دی پرینتیبل لوتوس
سی دی پرینتیبل لوتوس ( Lotus ) باکس دار 50 عددی :با درجه کیفی AA و قابلیت چاپ مستقیم روی سی دی و ذخیره اطلاعاتی همچون موسیقی ،دیتا ،نرم افزار ،مولتی مدیا و..... و همچنین قابلیت باکس دار بودن سی دی لوتوس که مانع ورود گرد و غبار و کثیفی سی دی می شوداین محصول با درجه کیفی بالای جذب مرکب مخصوص چ..
3,250 تومان
قیمت بدون مالیات:3,250 تومان
سی دی پرینتیبل ملودی (Melody) سی دی پرینتیبل ملودی (Melody)
جدید داغ ناموجود
برند: PARSA CD مدل: سی دی پرینتیبل ملودی
سی دی پرینتیبل ملودی (Melody) :سی دی پرینتیبل ملودی (Melody) این محصول با قابلیت چاپ مستقیم بروی خود و دارا بودن ظرفیت رایت تا حجم 690 مگ امکان ذخیره سازی و رایت انواع دیتا ،ویدیو ،موسیقی و اطلاعات را دارد CD Printlable Melody با کیفیت بالای چاپ و جذب مرکب فروش بالایی را به خود اختصاص داده است ...
2,580 تومان
قیمت بدون مالیات:2,580 تومان
برند: Final مدل: سی دی پرینتیبل فینال
سی دی پرینتیبل فینال ( Final) :سی دی خام فینال با کیفیت بالا در بحث چاپ مستقیم و جذب مرکب و همچنین رایت با سرعت های مختلف 12X ,16X,52X که امکان ذخیره سازی انواع اطلاعات نرم افزاری ، دیتا ،موسیقی و ویدیو را دارد این سی دی با قابلیت پرینتیبل بودن امکان چاپ مستقیم بر سی دی را توسط پرینتر های جوهر ا..
2,980 تومان
قیمت بدون مالیات:2,980 تومان
سی دی پرینتیبل دکتر دیتا (Dr.Data) سی دی پرینتیبل دکتر دیتا (Dr.Data)
داغ --24 %
برند: Dr.Data مدل: سی دی پرینتیبل دکتر دیتا
سی دی پرینتیبل دکتر دیتا (Dr.Data) بصورت شیرینگ 50 عددی :سی دی پرینتیبل دکتر دیتا (Dr.Data)  با قابلیت چاپ مستقیم را داشته این محصول با امکان ذخیره سازی و رایت اطلاعاتی همچون دیتا ،موسیقی ،ویدیو ،مولتی مدیا و نرم افزار و .... و حجم استاندارد 700 مگ را داشته که با زمان بندی استاندارد در..
2,750 تومان 2,210 تومان
قیمت بدون مالیات:2,750 تومان
مدل: سی دی پرینتیبل کینگ
سی دی پرینتیبل کینگ ( King): سی دی پرینتیبل کینگ ( King) که از نوع دیسک های با قابلیت چاپ محسوب می شود با لایه سفید پرینتیبل قابلیت چاپ مستقیم را بروی سی دی توسط دستگاه هایچاپ سی دی فراهم می کند CD  کینگ از نوع پرینتیبل ازتولیدات با درجه کیفی گرید آ محسوب می شود و با امکان ذخیره سازی ا..
2,670 تومان
قیمت بدون مالیات:2,670 تومان
مدل: سی دی پرینتیبل داپلیکو
سی دی پرینتیبل داپلیکو (Duplico): یکی از بهترین سی دی ها و با درجه کیفی AA+ که مخصوص مراکز درمانی بوده و با قابلیت چاپ سی دی با کیفیت بالا و از طرفی رایت سی دی بدون خطا و حداقل درصد خرابی که با امکان ذخیره سازی انواع اطلاعات از قبیل دیتا ، موسیقی ها با فرمت AUDIO و انواع ویدیو را دارد.C..
3,200 تومان
قیمت بدون مالیات:3,200 تومان
سی دی پرینتیبل PRS
جدید -26 %
برند: PARSA CD مدل: سی دی پرینتیبل PRS
سی دی پرینتیبل  PRS : ارایه سی دی خام PRS یا با نام تجاری RPS  که با قابلیت پرینتیبل بودن و فراهم کردن خدمات چاپ مستقیم بروی خود را به عنوان یک سی دی پرمصرف با عنوان چاپ سی دی پی آر اس را به خود فراهم نموده است استفاده از سی دی پرینتیبل PRS  جهت رایت و ذخیره سازی انواع ا..
1,590 تومان 2,150 تومان
قیمت بدون مالیات:1,590 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)