منو
سبد خرید

سی دی خام پرینتیبل

سی دی خام پرینتیبل
سی دی پرینتیبل : به سی دی هایی که قابلیت چاپ مستقیم در سی دی بوسیله یه پوشش کامل کشیده شده است پرینتیبل گویند .

از برند های تولید شده در سی دی خام و دی وی دی خام می توان به برند هایی ایرانی همچون ؛فینال در دو نوع سی دی خام و دی وی دی خام ، دکتر دیتا در مدل سی دی پرینتیبل ، داپلیکو در دو مدل سی دی پرینتیبل و دی وی دی پرینتیبل داپلیکو ، اورهد در دو نوع سی دی خام پرینتیبل اورهد و دی وی دی پرینتیبل اورهد و در انواع خارجی پرینتیبل می توان ب برند هایی همچون دی وی دی پرینتیبل بینگو ،دی وی دی پرینتیبل پرینکو ، سونی ، دی وی دی دیتا لایف و .... می توان اشاره کرد.

تمامی برند های تولید کننده پرینتیبل در دسته بندی های مختلف فروشگاه سی دی نقش قابل ارایه می باشد .
برند: Final مدل: سی دی پرینتیبل اپرو
سی دی خام پرینتیبل اپرو : سی دی قابل چاپ یا به اصطلاح پرینتیبل که امکان چاپ مستقیم را روی سی دی دارد و با بسته بندی کیک باکس با کیفیت بالا و هم رده فینال پرینتیبل و داپلیکو در حال رقابت می باشد و امکان ذخیره سازی اطلاعات تا 700 مگ را دارد . سی دی اپرو پرینتیبل با پوشش سفید ..
2,260 تومان
قیمت بدون مالیات:2,260 تومان
مدل: سی دی پرینتیبل اورهد
سی دی خام پرینتیبل اورهد : یکی از پر مصرف ترین نوع از سی دی های پرینتیبل بازار بوده و با توجه به قیمت مناسب این محصول از پرفروش ترین محصولات به شمار می رود این سی دی با قابلیت ذخیره سازی اطلاعات بصورت دیتا ،موسیقی ،ویدیو ،نرم افزار و انواع اطلاعات دیگر را در زمان بندی مشخصه ویدیویی 60 د..
2,145 تومان
قیمت بدون مالیات:2,145 تومان
مدل: سی دی پرینتیبل لوتوس
سی دی خام پرینتیبل لوتوس باکس دار 50 عددی :با درجه کیفی AA و قابلیت چاپ مستقیم روی سی دی و ذخیره اطلاعاتی همچون موسیقی ،دیتا ،نرم افزار ،مولتی مدیا و..... و همچنین قابلیت باکس دار بودن سی دی لوتوس که مانع ورود گرد و غبار و کثیفی سی دی می شوداین محصول با درجه کیفی بالای جذب مرکب مخصوص چاپ سی ..
2,450 تومان
قیمت بدون مالیات:2,450 تومان
سی دی پرینتیبل ملودی سی دی پرینتیبل ملودی
جدید داغ ناموجود
برند: PARSA CD مدل: سی دی پرینتیبل ملودی
سی دی خام پرینتیبل ملودی : این محصول با قابلیت چاپ مستقیم بروی خود و دارا بودن ظرفیت رایت تا حجم 690 مگ امکان ذخیره سازی و رایت انواع دیتا ،ویدیو ،موسیقی و اطلاعات را دارد CD Printlable Melody با کیفیت بالای چاپ و جذب مرکب فروش بالایی را به خود اختصاص داده است . خرید سی دی ..
1,850 تومان
قیمت بدون مالیات:1,850 تومان
برند: Final مدل: سی دی پرینتیبل فینال
سی دی پرینتیبل فینال باکس دار 50 عددیسی دی خام فینال با کیفیت بالا در بحث چاپ مستقیم و جذب مرکب و همچنین رایت با سرعت های مختلف 12X ,16X,52X که امکان ذخیره سازی انواع اطلاعات نرم افزاری ، دیتا ،موسیقی و ویدیو را دارد این سی دی با قابلیت پرینتیبل بودن امکان چاپ مستقیم بر سی دی را توسط پرینتر های ..
2,395 تومان
قیمت بدون مالیات:2,395 تومان
سی دی پرینتیبل دکتر دیتا سی دی پرینتیبل دکتر دیتا
جدید -8 %
برند: Dr.Data مدل: سی دی پرینتیبل دکتر دیتا
سی دی خام پرینتیبل دکتر دیتا بصورت شیرینگ 50 عددی :قابلیت چاپ مستقیم را داشته این محصول با امکان ذخیره سازی و رایت اطلاعاتی همچون دیتا ،موسیقی ،ویدیو ،مولتی مدیا و نرم افزار و .... و حجم استاندارد 700 مگ را داشته که با زمان بندی استاندارد در سی دی ها یعنی 60 دقیقه ویدیو با کیفیت را دارداین م..
2,050 تومان 2,230 تومان
قیمت بدون مالیات:2,050 تومان
مدل: سی دی پرینتیبل داپلیکو
سی دی خام پرینتیبل داپلیکو : یکی از بهترین سی دی ها و با درجه کیفی AA+ که مخصوص مراکز درمانی بوده و با قابلیت چاپ سی دی با کیفیت بالا و از طرفی رایت سی دی بدون خطا و حداقل درصد خرابی که با امکان ذخیره سازی انواع اطلاعات از قبیل دیتا ، موسیقی ها با فرمت AUDIO و انواع ویدیو را دارد.&n..
2,500 تومان
قیمت بدون مالیات:2,500 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)