منو
سبد خرید

سی دی خام فینال کارتن 600 عددی

سی دی خام فینال کارتن 600 عددی
سی دی خام فینال کارتن 600 عددی
سی دی خام فینال کارتن 600 عددی
-6 %
سی دی خام فینال کارتن 600 عددی
سی دی خام فینال کارتن 600 عددی
سی دی خام فینال کارتن 600 عددی
سی دی خام فینال کارتن 600 عددی
  • موجودی: موجود
  • برند: Final
  • مدل: سی دی خام FINAL
  • وزن: 12.00kg
  • ابعاد: 40.00cm x 30.00cm x 20.00cm
  • SKU: کارتن
محصولات فروخته شده: 18750
محصولات بازدید شده: 21970
این حراج به پایان می رسد در:
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
9,900 تومان
10,550 تومان

سی دی خام فینال کارتن 600 عددی  (FINAL):

نحوه فروش سی دی خام فینال کارتن 600 عددی  (FINAL) به نحوی فراهم گردیده است که با همان کیفیت عالی در CD خام فاینال با گراید AA  و باکس دار که با حداقلی 600 عددی ارایه می گردد فروش این سی دی خام به سفارش و تیکت مداوم مشتریان شهرستان مبنی بر ارایه محصول بصورت کارتن 600 عددی و تخفیف بیشتر بین اختلاف قیمت بین خرید عمده سی دی خام و خرید جزئی و حداقلی سی دی خام که توسط مشتریان و همکاران خرید انجام می شود اعمال گردد.

سی دی خام فینال کارتن 600 عددی  (FINAL) با ظرفیت ذخیره سازی اطلاعاتی همچون : آهنگ ،ویدیو ، نرم افزار و انواع اطلاعات بصورت دیتا را تاحجم 700 مگابایت دارد این لوح فشرده و cd خام با قابلیت رایت و خواندن با سرعت های مختلف 8X ,16X ,24X ,32X و 52X  را داشته که کیفیت بالای این سی دی خام سبب صادرات این محصول به کشورهای مختلف آسیایی و غیر آسیایی را فراهم نموده است .

استفاده از سی دی خام فینال با توجه به کیفیت بالا در تولید سبب شده سهم بالایی از تولیدات سی دی های آموزشی ، سی دی های خام مصرفی ارگانهای مختلف اعم از دولتی و غیر دولتی ، انواع مراکز درمانی و پزشکی د قسمت های مختلف بیمارستانی با عنوان سی دی مخصوص بیمارستان و یا سی دی مخصوص رادیولوژی ، سی دی مخصوص سونوگرافی ، سی دی مخصوص آنژیوگرافی و ... را داشته باشد .

از محصولات مشابه با درجه کیفی سی دی خام فینال (FINAL) می توان به محصول مشابه ای همچون سی دی خام فینال طلایی باکس دار 50 عددی یا سی دی خام فینال  طلایی کارتن 300 عددی اشاره کرد و از دیگر محصولات مشابه و ارایه شه بصورت کارتنی به نوع پرینتیبل این محصول که با قابلیت چاپ مستقیم  که در این مجتمع و فروشگاه سی دی نقش راهم گردیده به سی دی خام پرینتیبل فینال پرینت می باکس دار در تعداد 50 عددی و سی دی خام پرینتیبل فینال پرینت می فینال 600 عددی اشاره کرد .

GRADE AA : درجه کیفی بسیار بالا در تولید سی دی خام و دی وی دی خام در دنیا محسوب می شود که محصول سی دی خام فینال کارتن 600 عددی  (FINAL) در رده تولیدی AA  در تولیدات را به خود اختصاص داده است .

مشخصات لوح فشرده
نام تجاریسی دی خام فینال
نوع دیسکسی دی
تعداد در پک لوح فشرده50 حلقه
درجه بندی محصولگراید AA
نوع بسته بندی دیسککیک باکس
قابلیت رایت مجدد لوح فشردهندارد
قابلیت چاپ مستقیم لوح فشردهندارد
پخش عمده لوح فشردهسی دی نقش

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب