منو
سبد خرید

تولید استمپر DVD

تولید استمپر DVD :

تولید استمپری دی وی دی یا دی وی دی اورجینال و نقره ای که گاها با چاپ استمپری و یا چاپ افست DVD معرف حضور مشتریان می باشد روش تولید استمپری در مجموعه سی دی نقش همراه با چاپ افست بروی بدنه DVD می باشد که در ادامه به روند تولید استمپری DVD می پردازیم .

شیوه تولید استمپر DVD بدینگونه می باشد که ابتدا از محتوی ارایه شده از طرف مشتریان قالب استمپری ساخته می شود که به عنوان یک واسط بین دی وی دی مادر و یا دی وی دی مستر و دستگاه تولید دی وی دی می باشد که این قالب از جنس نیکل و عمل انتقال دیتا را در خط تولید بر عهده دارد مهیا می گردد .

قالب استمپر چیست ؟

استمپر که معادل کلمه Stamper گرفته شده است به معنی مهر می باشد که هدف از نامگذاری این محصول به زبان ایرانی انتقال دیتایی که توسط مهر انجام می شود یا همان استامپ می شود معرفی شده است که برای تولید ماده اصلی تشیکل دهنده سی دی یا دی وی دی که همان پلی کربنات می باشد تولید می گردد که فرآیند انتقال دیتا از قالب بروی خط تولید دی وی دی یا لوح در حال تولید بصورت باینری و با دقت بالایی نانو متری انجام می شود که جنس ساخته شده قالب از جنس نیکل می باشد قالب استمپر گویند و کلیه روند تولید یک قالب جهت انتقال دیتا از سی دی مادر بروی دستگاه تولید کننده دیسک توسط قالب استمپر انجام می شود .

با فراهم شدن قالب و ساخت قالب و نصب بروی دستگاه تولید DVD انتقال دیتا انجام و دی وی دی باردار و حاوی اطلاعات تولید می گردد که دیسکت تولید شده یا همان دی وی دی استمپر یک دیسکت تولید شده با تمام مشخصاتDVD مادر و مستر اولیه می باشد و در ادامه با تولید دی وی دی به شیوه استمپری (samper) آماده روند چاپ افست بروی dvd می شود .

چاپ افست دی وی دی (DVD):

چاپ افست دی وی دی همانند روند چاپ افست در چاپ خانه های چاپ افست کاغذ همچون هایدلبرگ با روند چاپ 4 رنگ و برج های رنگی با کمی تغییر می باشد که در شیوه افست کاغذ و شیوه چاپ افست DVD ابتدا از طرح اولیه ارایه شده از طرف مشتریان یا واحد های طراحی مستقر در هر مجموعه و رعایت استاندارد های اولیه که شامل مد رنگی CMYK و رزولیشن چاپی حداقل 300Dpi می باشد جهت تولید فیلم و زینگ در لیتو گرافی مهیا گردیده و طی روند تخصصی در لیتو گرافی و ارایه چهر زینگ مختلف در رنگ بندی آبی ،قرمز،زردو مشکی که رنگ های اصلی می باشد آماده نصب جهت چاپ بروی دستگاه می گردد .

در روند چاپ افست کاغذ با نصب زینک آماده چاپ و چاپ با متریال اولیه که کاغذ می باشد شروع می گردد و کار آماده تحویل می باشد ولی در روند تولید استمپری DVD و در قسمت چاپ افست دی وی دی علاوه بر فیلم و زینک نیازمند کلیشه جهت آماده سازی اولیه دیسکت برای چاپ با توجه به زمینه متالایز DVD هستیم .

کلیشه چیست ؟

کلیشه پارچه ای بسیار نازک از جنس ابریشم که با روند تولید خاص و تخصصی بصورت توری با ایجاد سوراخ های بسیار ریز در صنایع مختلف چاپ سیلک و چاپ افست دی وی دی برای ایجاد تمپلات سفید تولید می گردد .

که با تولید این کلیشه و نصب در مرحله اولیه چاپ افست دی وی دی با ایجاد لایه سفید و تمپلات یکدست زمینه برای ایجاد چاپ بر سطح دی وی دی فراهم می گردد که همانند چاپ افست صنایع کاغذ انتقال طرح از زینک بروی بدنه DVD منتقل می شود قابل ذکر است که عنوان شود چاپ افست چهار رنگ بدون زمینه سفید و با زمینه متالایز و نقره ای جهت سفارشات مشتریان بدون زمینه سفید نیز قابل ارایه می باشد .

بعد از مرحله چاپ افست بروی بدنه دی وی دی در قسمت بسته بندی پیش فرض بر مبنای شیرینگ 100 عددی می باشد که ارایه انواع بسته بندی در سبک های مختلف ویدیو رسانه از قبیل پاکت دی وی دی 13 در 18 یا پاکت دی وی دی در فرم عمومی و همیشگی 14*17 سانتی متری بصورت درب دار یا ارایه در بسته بندی قاب DVD های مختلف تکی ، دوتای ، 4 تایی و چند تایی نیز قابل ارایه می باشد که در ادامه روند سفرشات با در خواست شما مشتریان قابل ارایه می باشد .

در ادامه به معرفی محصولات آماده همچون قاب های دی وی دی در رنگ بندی های مختلف سفید و مشکی معمول که دارای تنوع زیادی در DVD CASE ها می باشد و همچنین انواع قاب های سی دی یا CD CASE برای مشاهد در ذیل قابل مشاهده می باشد :

 

برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی تک براق
قاب دی وی دی تک براق رویال ( ROYAL ):قاب دی وی دی تک براق رویال این قاب جهت بسته بندی یک عدد دیسک قابل استفاده بوده و بسته بندی در محصولات نرم افزاری همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده که این بسته بندی تاثیر بسزایی در فروش یک کالا همیشه داشته که در یحث تولید پکیج های نرم افزاری و ارایه یک ..
3,170 تومان
برند: CRYSTAL مدل: قاب دی وی دی تک کریستال
قاب دی وی دی کریستال 14 میل ( CRYSTAL ) :قاب دی وی دی یکی از محصولات با کیفیت در بسته بندی انواع دی وی دی و سی دی و همچنین تولید پک های نرم افزاری می باشد از قاب DVD جهت نگهداری و جلوگیری از هر گونه خط و خش و آسیب استفاده می شوداین قاب با کیفیت بالا در تولید توانسته رضایت بالایی از مشتر..
5,300 تومان
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی دوبل براق
قاب دی وی دی دوبل براق رویال (ROYAL):از قاب دی وی دی در نگهداری و بسته بندی سی دی و دی وی دی استفاده می شود این قاب با امکان نگهداری دو عدد سی دی و در دو نوع براق و مات تولید می گردد که این قاب با توجه به کیفیت تولید شده از پرفروش ترین نوع قاب در بین قاب های DVD در فروشگاه سی دی نقش می باشد . ..
3,170 تومان
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی 4 تایی
قاب دی وی دی 4 عددی براق :این قاب دی وی دی مخصوص جایگذاری 4 حلقه سی دی یا دی وی دی می باشد از قاب دی وی دی جهت بسته بندی انواع CD و DVD استفاده می شود که امر بسته بندی در یک پکیج قابل فروش و قابل عرضه به بازار بسیار مهم و ضروری می باشد .قاب دی وی دی 4 عددی با کیفیت براق یکی از محصولات قابل ع..
4,150 تومان
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی 8 عددی
قاب دی وی دی 8 عددی :قاب دی وی دی 8 عددی با امکان جایگذاری 8 حلقه دی وی دی یا سی دی با امکان جایگذاری کاور در پشت قاب که این محصول جزو محصولات شرکت رویال بوده و با عطف 22 میل ارایه می گردد.قاب دی وی دی 8 عددی با توجه به عطف قاب تعداد در کارتن این محصول بر خلاف محصولات قاب تک ،قاب دوبل ،قاب 4..
6,350 تومان
برند: ROYAL مدل: قاب دی وی دی 10 عددی
قاب دی وی دی 10 تایی رویال :با امکان جایگذاری 10 حلقه سی دی وی دی وی دی جهت بسته بندی و تولید پکیج های 10 عددی در یک پکیج که جزو محصولات تولیدی شرکت رویال و آکو استار می باشد این قاب همانند قاب 8 تایی در بسته بندی 64 عددی قابل عرضه میباشد .قاب دی وی دی 10 تایی با عطف 22 میل و قالبی مشاب..
6,400 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)