منو
سبد خرید

تولید استمپر

تولید استمپر سی دی و انواع دی وی دی :

تولید استمپر یا تولید اورجینال و نقره ای روندی از تولید سی دی بوده که به سفارش مشتریان و با توجه به ارایه سفارش تولید می گردد ،شیوه تولید استمپر یا اورجینال خاص توید سی دی ها بهمراه محتوی بوده و گاها در بازار شاهد جستجوی مشتریان به دنبالی سی دی نقره ای هستیم که این امر یعنی سی دی خام نقره ای وجود نداشته و کلیه تولیدات استمپر در روندی که در ادامه عنوان می شود تولید می گردد .

شیوه تولید استمپر بدیگونه می باشد که با ارایه محتوی و ساخت قالب استمپر از محتوی ارایه شده بصورت قالب استمپر می باشد که کلمه استمپر از کلمه استامپ یا به معنی ساخته شده یک قالب برای تکثیر می باشد گرفته شده است که در روند تولید استمپری ابتدا از محتوی ارایه شده توسط دستگاه های مخصوص استمپر قالب از جنس نیکی ساخته می شود که این قالب حاصل اطلاهات باینری داخل سی دی یا همان محتوی بوده که بصورت سخت افراز تولید می شود .

بعد از روند قالب گیری از محتوی و نصب قالب بروی دستگاه های تولید سی دی که در کارخانه های مختلف تولید سی دی موجود می باشد شروع روند تولید بدین گونه که با تزریق مواد اولیه سی دی اعم از پلاستیک به عنوان زمینه و زیر ساخت سی دی تولید شروع می گردد که با مرحله به مرحله جلو رفتن مراحل تولید که شامل تزریق پلاستیک ، تزریق پلی کربنات برای بوجود آمدن سطح باردار کننده برای انتقال دیتا ،و روند انتقال دیتا و در نهایت لایه آلومینیومی جهت خواندن دستگاه های پخش و در نهایت روکش و لایه نقره ای که خاصیت اورجینال بودن سی دی تکمیل شده و لایه محافظتی برای جلوگیری از خط و خش و طولانی نمودن عمر دیسکت که تولید یک سی دی به پایان می رسد .

مرحله بعد از تولید دیسکت باردار یا رایت شده و استمپر شده مرحله چاپ دیسکت به شیوه های مختلف افست و سیلک در هر مجموعه با توانایی آن مجموعه می باشد که در مجموعه سی دی نقش روند بر چاپ افست 5 رنگ و کیفیت بالا در روند تولید قرار گرفته است که با توجه به طرح طراحی شده و استانداردهای چاپی از طرف مشتری یا تیم طراحی سی دی نقش جهت چاپ ابتدا در لیتو گرافی تبدیل به زینک تفکیک شده 4 رنگ می شود که در روند چاپ با نصب بروی دستگاه چاپ 4 رنگ استاندارد افست سی دی یا افست دی وی دی انجام گیرد .

قابل ذکر است از آنجایی که زمینه در کار های و خدمات چاپ های مختلف عموما متریال کاغذ بوده با زمینه سفید همراه بوده ولی در چاپ افست سی دی یا چاپ افست دی وی دی که به نحوی چاپ استمپری گفته می شود متریال از زمینه متالایز در سطح سی دی برخوردار بوده که بنا به سفارش مشتریان امکان چاپ بصورت 4 رنگ و با زمینه متلایز می تواند همراه باشد یا در صورت طراحی با زمینه سفید رنگ پنجم که سفید می باشد در ابتدای فرآیند چاپ استمپر CD و چاپ استمپر DVD انجام میگیرد و بعد از تمپلات سفید زمینه روند چاپ بروی دیسکت ها انجام و در نهایت بسته بندی و قابل ارایه به مشتریان می باشد .

روند بسته بندی در مجموعه سی دی نقش بدین گونه می باشد که پیش فرض بر مبنای شیرینگ 100 عددی بوده و در صورت سفارشی کردن از طرف مشتریان مبنی بر ارایه محصول در بسته بندی های مختلف اعم از : قاب سی دی ، قاب دی وی دی در تعداد های قاب تک ، دوبل ،4 تایی و .. و همچنین انواع ولت های کاغذی که شامل پاکت وانواع دی جی پک می باشد قابل ارایه می باشد .

برند: Printing CD Naghsh مدل: چاپ استمپری DVD
تولید استمپری دی وی دی :تولید استمپری دی وی دی یا دی وی دی اورجینال و نقره ای که گاها با چاپ استمپری و یا چاپ افست DVD معرف حضور مشتریان می باشد روش تولید استمپری در مجموعه سی دی نقش همراه با چاپ افست بروی بدنه DVD می باشد که در ادامه به روند تولید استمپری DVD می پردازیم..
5,850 تومان
برند: Printing CD Naghsh مدل: چاپ استمپری CD
تولید استمپری سی دی :تولید استمپر یا تولید اورجینال و نقره ای روندی از تولید سی دی بوده که به سفارش مشتریان و با توجه به ارایه سفارش تولید می گردد ،شیوه تولید استمپر یا اورجینال خاص توید سی دی ها بهمراه محتوی بوده و گاها در بازار شاهد جستجوی مشتریان به دنبالی سی دی نقره ای هستیم که این امر ..
5,800 تومان
برند: Printing CD Naghsh مدل: چاپ DVD
چاپ دی وی دی به شیوه دیجیتال : از سری خدمات تخصصی در مجتمع سی دی نقش ارایه خدمات چاپ روی دی وی دی بصورت مستقیم بوده که با ارایه خدمات در این زمینه توانسته ایم کلیه سی دی خام های مصرفی را در ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی بصورت سفارشی سازی کرده و استفاده از لوگو و مشخصات روی DVD بصورت م..
8,900 تومان
برند: Printing CD Naghsh مدل: چاپ CD
چاپ دیجیتال سی دی یا خدمات چاپ مستقیم روی سی دی : از سری خدمات ارایه شده در سی دی نقش در زمینه چاپ CD , DVD  ارایه خدمات بروی سی دی بصورت مستقیم می باشد که با ارایه خدمات چاپ سی دی به دو شیوه چاپ دیجیتال و چاپ افست ارایه می گردد که نسبت به حجم سفارش و تعداد سفارش و نوع استفاده از سی دی..
8,470 تومان
برند: Printing CD Naghsh مدل: چاپ و رایت DVD
چاپ و رایت دی وی دی :ارایه خدمات چاپ و رایت DVD از سری خدمات ارایه شده در مجتمع چاپ سی دی نقش بوده که برای آن دسته از مشتریان که علاوه بر خدمات چاپ اختصاصی روی  DVD  خدمات رایت دی وی دی و یا پر کردن دی وی دی را بهمراه داشته و مصارفی همچون تولیدات آموزشی ، فیلم های تبلیغاتی یا معرف..
9,250 تومان
برند: Printing CD Naghsh مدل: چاپ و رایت CD
چاپ و رایت سی دی : ارایه خدمت چاپ و رایت یا تکثیر سی دی از سری خدمات تخصصی این مجموعه  در حیطه محصولات لوح فشرده می باشد که علاوه بر خدمات چاپ مستقیم روی سی دی برای آن دسته از مشتریان که قصد تولید محتوی های آموزشی ، شرکت در همایش ها و نمایشگاه های مختلف جهت معرفی برند ، محصول و خدمات ر..
8,470 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)